Šťastný Nový rok!

1. leden 2016 | 17.47 |

Tak nám začal další rok. Mezi svátky jsem četla mega horoskop na (už) tento rok. Sliboval perfektní zázemí finanční i nefinanční, skvělý vztah a kdesi cosi... tak snad to výjde. No, je pravda, že ve středu 6.1. fičím na pohovor... Pár let nazpátek jsem se už o ono místo hlásila, jenže jsem neměla auto, což byla jedna z hlavních podmínek. No, teď už nějaké to auto mám, tak budu věřit (a také věřím), že teď už mi to výjde. Bylo by to fajn, bavilo by mě to. Ale raději nebudu nic víc prozrazovat, ať toho zakřiknu co nejmíň :-)

Nicméně - říká se jak na nový rok, tak po celý rok... Uznávám, že žádná kocovina se nekonala. Zato cesta domů byla zajímavá. Včera jsem jeli slavit k našim, ať nesedíme doma, když už nám teda původní plán nevyšel. Dnes jedem odpoledne domů. Cesta je asi 9km, takže cajk. Jenže jsme nebyli ani v půlce cesty a nám se začalo přehřívat auto doslova giga-rychlostí. Zničeho nic nám ručička přešla hranici červené zony. To šlo do tuhého. Tak na prvním prázdném parkovišti zastavíme... Vlastně na prvním parkovišti, které jsme míjeli, protože dnes bylo všady zavřené. Inu, zjistíme, že nám jaksi pozamrzla voda. Ještě že kousek od parkoviště bydlí brácha V, který je narozdíl od nás zásobený "lihem do auta" :-D Takže jsme dolili, počkali, až se nám v hadici odmrzne voda a klesne teplota... Domů už jsme dojela jakš-takš v pohodě.

Ale dnešek začal perfektně. Já, jako milovník sněhu jsem slavila druhé vánoce. Vylezu z postele, cestou na wecko mkrnu z okna, vidím bílé střechy. Říkám si super. To už ožil i V, který sníh nemá rád a jeho reakce byla víc, než opačná. Dojdu k oknu a zjistím, že padá a padá, silnice, všechno zasněžené. To už jsem skáskala metr vysoko a V naříkal. Můj pes byl nadšený ještě víc, protože se mohla vytáhnout jeho oblíbená hračka. Odhrnač. Čímž byl člověk při odhrnování sněhu nadřený třikrát tolik, protože pesan samozřejmě pomáhal :-D

No, to je tak asi všechno. Jen doufám, že ten roční horoskop alespoň z 50% výjde. A když už, tak z lepších 50%... :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře