Nejhorší rande

8. březen 2016 | 21.11 |

No to bylo fakt moc!! Už je to teda nějaký ten rok, dávno před V, aby si snad někdo nemyslel, že randím i teď :-D Ale tenkrát jsem si myslela, že přes seznamku se už nikdy nebudu seznamovat, natož scházet.

No.. našla jsem si týpka, kousek od bydliště, což vlastně bylo žádané, protože kam budu na škole jezdit. A za co. No, tak si teda projíždím jeho profil, na pohled šikovný kluk, o nějaký měsíc mladší, mezi koníčky patřily auta, počítače a prostě tipický kluk, dalo by se říct. A tak si teda domluvíme rande. Já, už od rána stresuju, nevím, co na sebe a tak. Nakonec teda zvolím, bylo to nějak na jaře, rifle, nějaké to hezcí tričko a pěknou mikinu. (nejsem "šatičkový" typ, takže rifle, triko, mikina, botasky.. to je moje) No vypadala jsem hezky, rozhodně jsem nešla v domácím, že jo :-D Dokonce jsem si vyfoukala vlasy, ať mají trochu ten objem. Dojdu na místo střetnutí a tam čeká. OK, také měl rifle a tričko, ale JAKÉ!! Rifle podle všeho pracovní, tričko nejspíš taky z garáže. A první jeho věta byla, že jdeme ještě za jeho kámošem. Tak to už sem si říkala "no super", ale tak doufala jsem ve dva hezké kluky. Leda prd. Onomu kamarádovi bylo ke 30, což tenkrát bylo moc. OK, asi hodinu sme byli s kámošem a poslouchala jsem plno zážitků o karburátorovi, vstřikování, převodovce a dalších, pro mě, blbinách. Po hodině se teda rozloučili a já jsem doufala, že to byl jenom nějaký kiks, a my si pujdem sednout na kolu, nebo tak něco. Skončili jsme v jeho autě. No... nejsem dvakrát náročná, nepotřebuju lambo, ani nic podobného, ale tohle?? Tak sme chvilku poseděli v autě, zjistila jsem, že má plno vzpomínkových kazet, například Holki nebo Luneticky... pak, že se ještě musíme střetnout s tím kamarádem, tak jsem se vymluvila, že mi za chvilku jede vlak a pak až za dvě hodiny a to už by bylo pozdě... No týpek mě ani nedoprovodil na vlak nebo tak něco. Prostě jsme si u auta řekli "ahoj", já šla jedním směrem, on druhým... No prostě katastrofa!

Od té doby jsem si řekla, že už na seznamku nikdy nevlezu, a když už tam budu, tak se rozhodně vykašlu na nějaké kluky, kteří jsou mladší, jak já, mají v zálibě auta a jsou z toho města - jen tak pro jistotu. Lidi, vydržela jsem to asi tři roky. Pak jsem tam našla profil - šikovný kluk, o rok mladší, jak já, mezi záliby patří auta, je z toho města...A víte co? Od té doby, co jsem poznala tady toho, jsem na seznamku nevlezla, ani nehodlám na nějakou vůbec chodit...

Protože mě tyto dva roky tak umí štvát (i když ho strááášně miluju), že dalšího takového opravdu nepotřebuju :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře