Fobie útočí

9. duben 2016 | 16.27 |

Nedávno jsem vám psala, jak jsem měla utéct domů a pomalu nedojít do práce, když mě cestu zkřížilo pár pavouků... Světe div se, ještě to neskončilo.

Sice jsem si to začla obcházet, ale včera (vlastně už dnes) v noci si pro mě musel V přijet. Mistrová řekla, že samotnou mě domů nepustí a pokud nemám nikoho, kdo si mě odveze, tak že me zavolá rychlou. Naštěstí byl V ochotný ve 3 v noci pro mě přijet a zavést mě domů. Doma jsem toho pak taky moc nenaspala, kolem 10hod ráno jsem teprve zatuhla a vzbudila se až kolem půl třetí.

Co se vlastně stalo?
No zdá se, že jsem se prostě psychicky složila. Srdce mě dunělo až v kostech, rozklepaná, navalovalo se mě, cítila jsem se slabá... no co vám budu povídat, prostě naumření. To samé se mě stalo před týdnem, ze soboty na neděli v noci. Jenže jsme v tu sobotu něco popili, a všichni velice, že je to (tak blbá) kocovina. Vím jistě, že včera před prací jsem nic nepila, takže to asi nebude tím. Tu neděli jsem šla poprvé na noční, už v pátek jsem šla domů z odpolední a už tenkrát jsem viděla pár těch potvor nohatých. To jsem ještě přešla. Pak to bylo párkrát v tomto týdnu, jak jsem vám psala v minulém článku. A ono i když to člověk obchází oklikou, tak je tam takové tmavé travnaté místo. Tak mě blesklo hlavou, že ještě aby to tu bylo taky... No a v 1hod v noci se to rozjelo.... Prej se byla celá zelená.

Doma mě chytla zimnice. Musím říct, že svého chlapa si snad ani nezasloužím, jak on se o mě umí starat bez jakýchkoliv kravinek a popichování.

A tak jsem v tom začala vidět souvislost. V pátek večer první obluda - ze soboty na nedělu, kdy jsem měla jít na noční to bylo poprvé. V týdnu pár psychhických vyčerpání a včera nanovo tohle srdíčko. Do toho jsem astmatik, takže mě začaly chytat průdušky. Jenže jsem měla obrovské dylema, jestli si svého spreju dýchnout nebo ne. On totiž trošku nakopne i srdíčko a to jsem opravdu nechtěla. Jsem si připadala jak předávkovaná kofejnem či co. Říkám - srdce mě mělo vyskočit z hrudi.. Ještě teď jsem rozklepaná, není mě vůbec dobře - ale navařené je :-)

V pondělí jdu k mudr, ať je to, co je to. Tohle se nesmí opakovat, jinak v té práci moc dlouho nevydržím...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Fobie útočí hroznetajne 09. 04. 2016 - 17:31
RE(2x): Fobie útočí wolfgirl 09. 04. 2016 - 17:45
RE: Fobie útočí marinka 09. 04. 2016 - 21:33
RE: Fobie útočí rebarbora 10. 04. 2016 - 09:24