Emička má bebí

16. květen 2016 | 14.13 |

Emča nám onemocněla. Doufám, že nijak moc, že to spraví nějaké kapičky, ale od začátku...

Včera byla ještě venku, běhala po gauči, bobkovala mě do klína, prostě pohoda, živá, cajk. Dneska ráno měla zalepené oko. Na vrchním víčku takové slepené chulpi, tak jsem jí to, jak jsem ji hladila, trošku "rozčesala" prstem, snažila jsem se jí to očko otevřít. Říkala jsem si, že ho má třeba jenom slepené lojdíkem a bude všechno ok, ale není. Je to půl hodinky nahlédla jsem na ni a očičko uplně zavřené. Dokonce je i klidnější. Netvrdím, že je vyloženě apatická, ale rozhodně je o dost klidnější.
Jindy slyší otevřít ledničku, div nevyskočí z klece, na celé čáře mě seřve, že má snad hlad či co. A dneska se sice ozvala, ale tím to haslo. Jako by jí snad bylo jedno, jestli něco dostane nebo ne. Je to morče. Kombajn. Tomu jídlo není jedno. Dala jsem jí teď kousek mrkvičky, tak si vzala, zbaštila, ale prostě to není ona. A od 9hod od rána (je asi 2odp.) se jenom trošičku napila. To u ní taky není zvykem. Normálně každou hodinku si jde aspon loknout, a ted poamli nic??

Musí vydržet beruška moje. Doktor je tam až večer od půl6. Teď jenom polehává, ani granulky nebaštila. Přitom je to její ranní rutina. Jestli je to tím, že má misku na domečku a teď se tam bojí vyskočit či co... Nevím no. Budu jí dneska aspoň dávat větší kusy té zeleniny ať má aspoň něco v sobě. Tak snad to nic vážného nebude. Sice už vidím, jak jí kapu kapky do očí nebo něco ale hlavně, že se jí uleví.

Na netu na forech a tak jsem četla, že může jít o infekci. Tak snad to bude opravdu jenom toto a rychle se spraví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Emička má bebí tlapka 17. 05. 2016 - 10:29
RE: Emička má bebí hroznetajne 18. 05. 2016 - 08:32
RE: Emička má bebí wolfgirl 18. 05. 2016 - 11:30
RE: Emička má bebí nekra 22. 05. 2016 - 19:58