Asi se měním...

15. září 2016 | 18.10 |

... nebo ještě vyvýjím?

Zkrátka - změnil se mi hudební styl. Tak nějak. Vždycky jsem byla na disko a taneční (i když netrsám) a rock, gothick atd... a teď, poslední dobou si pustím Bocelliho. Ne, vážně. Teď normálně poslouchám tohoto týpka, do toho mozartův turecký pochod, pachebla... sem tam zjemním a ozve se FAntom opery v podání SArah Brightman a Antonia Banderasa... věděli jste, že má Tony taký hlas?? :-O Uznávám, že mezi tím vším mám Evanescence, ti asi nikdy neomrzí ale prostě jsem se vydala uplně jiným směrem. Přitom na základce mě Smetena silně nebral. No prostě to byl děs.. a teď mě to doslova fascinuje. Uplně ve mě stoupne adrenalin a dopamin atd atd. Jestli to způsobují ty basy a ty hlubší tony.. těžko říct. Hej fakt, toto poslouchat za volantem tak můj favoritek rozpadající se to vytáhne na 150 ani nevím jak. Ostatně soudtrack pirátů z karibiku to auto opravdu vytáhne do otáček. Tak proč ne tohle.

Ani nevím, co mě k tomu přimělo si to pustiti bo tak... Myslím, že jsem hledala tu znělku z Mattony a už jsem u toho zůstala :-D

Tak jak tak, hlavně že mi to nepřínáší depku, ale spokojenost, a hlavně že mám tolik rozumu a nemám sluchátka nastavené na bubny při řízení. Ne všady je totiž dovoolena neomezená rychlost :-)

To jen tak ve zkratce, aby se neřelo, že tu zase nejsem :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Asi se měním... hroznetajne 15. 09. 2016 - 18:17
RE(2x): Asi se měním... wolfgirl 15. 09. 2016 - 18:49