Pondělí na prd a dnes...?

26. říjen 2016 | 10.20 |

No... takže V do žádné belgie nejede. Jak mu chlap nasliboval, že mu v pondělí pošle jízdenku atd, tak mu v pondělí místo toho napsal, že vzal někoho jiného... takže oba jsme z toho byli dost naštvaní, sklamaní... no prostě děs. Včera jsme šli s V na pracák. Já na kontrolu, on se zaevidovat.

Dneska se šel V ptat na prácu, v pondělí nastupuje. Takže bude na hypotéku :-) No a já? Včera jsem našla dost inzerátů, kde hledají práci ke koním, ke kravám a tak. Říkám si super, zkusím to, i když je mě jasné, že to nevyjde. Totiž - nikdy v budoucnu se nestalo, že by nepotřebovali praxi a podobné věci, které samozřejmě na učilišti v zemědělském oboru nemám šanci získat (ironicky). Ale tak za zakoušku nic. Dneska ráno sednu na net a odepsali mě. Rozklikávám to s tím, že mi poděkují za zájem a tím to hasne. A ono tam stálo, že jestli mám čas příští týden jít si to vyzkoušet. Tak jsem tam hned volala, domluvila se a příští týden si to půjdu zkusit, jestli mě to bude sedět a tak, protože je to hlavně časově náročné - od 6 do 17 hodin. Domluvím a asi do 5minut mi volá další, no toho jsem odmítla s tím, že jsem si před chvilkou domluvila prácu... takže najednou nikomu nepřekáží že nemám žádnou praxi a že nebudu moct jezdit koně a to je fakt zajímavé...

A teď to nejlepší. Budu dělat v Napajedlech!!!!!!!!! Chápete to? Žádná místní stáj ale Napajedla. Já su dneska jak po první puse. To se s pondělím nedá srovnat. Když už jsme u toho, s mimčem v bříšku bych se kolem koní motat nemohla, takže teď už jsem opravdu fakt ráda, že to nevyšlo, protože kdybych viděla, že shání lidi ke koním a neměla bych ani šanci jim tam kvůli "bubnu" napsat, tak to by mě mrzelo. Takto jsem to mohla aspoň zkusit. A ono to vyšlo :-) Budu chodit kolem šampionů. To je prostě boží!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Pondělí na prd a dnes...? tlapka 26. 10. 2016 - 19:56
RE(2x): Pondělí na prd a dnes...? wolfgirl 27. 10. 2016 - 10:16
RE: Pondělí na prd a dnes...? iva 26. 10. 2016 - 22:56
RE: Pondělí na prd a dnes...? sayonara 27. 10. 2016 - 09:25