Narozeniny!!!

11. listopad 2016 | 06.00 |

Dne 11.11.2014 začal fungoat můj blogísek.

To znamená, že dneska má přesně 2 roky!

Ty dva roky byli šílené. Jak pro blog, tak pro mě. Hodně se za tu dobu stalo, a vy jste se mnou od začátku až do teď a ještě jsem vás neomrzela. To je pro mě opravdu úspěch. Další velký úspěch je, že můj blog sice není úplně první, ale první, který mě nepřestal bavit po měsíci nebo půl roce. Vydržela jsem rok, vydržela jsem druhý. A chci vydržet i ten třetí. Prozatím. Je pravda, že jsem jeden čas měla "tiché" období, kdy jsem tady víc nebyla, jak byla. Je pravda, že tady mám pár rubrik, které nakonec nikam nevedou. Pravda ale také je, že svůj blogísek chci trošku "uklidit". Tato změna by mohla být začátkem nového roku, možná už koncem tohoto.

Tak jak tak, jste se mnou prožili plno dobrých i špatných chvilek, veselých i smutných zážitků. Zase jste o trochu víc poznali můj život a měli možnost více či méně nahlédout do mého soukromí, do mého nitra. Jsem ráda za stálé, občasné i jednorázové návštěvníky, kteří vždycky uměli povzbudit. Nebo se o to alespoň pokusili :-P Jsem ráda za vaše vždy kladné komentáře a také jsem ráda, že jste si ty záporné nechali pro sebe. Ono by vlastně nevadil záporný komentář v pravém slova smyslu. I záporná kritika je něco, co člověka může posunout dál, co mu může pomoct. Díky takovému komentářu si například osvěžím PČP a udělám si jasno, kdy se píše MNĚ a kdy MĚ... a pak to zase zapomenu ;-)
Ale ty opravdu škaredé jste si nechali pro sebe, za co vám opravdu děkuju. I když věřím, že by jste mi někdy nejraději dali pořádnou sodu...

Chtěla bych vám poděkovat za váš zájem o moji osobu, chci vám poděkovat, že jste zůstali se mnou a doufám, že se mnou prožijete i můj třetí blogovací rok. Jsem ráda za návštěvníky jednorázové, občasné a především stálé - nikoho nebudu jmenovat hned ze dvou důvodů. Za prvné si myslím, že všichni víme, o kom je řeč a za druhé se může stát, že se právě stal z občasného návštěvníka stálý a nerada bych ho vynechala :-)

zaba

za ten vodotisk (bo co to je) se omlouvám, ale mě se ten obrázek prostě líbí :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Narozeniny!!! sayonara 11. 11. 2016 - 13:10
RE: Narozeniny!!! iva 11. 11. 2016 - 15:14
RE: Narozeniny!!! tlapka 11. 11. 2016 - 15:59