Ženich trpí.... vážně?

9. listopad 2016 | 19.24 |

Vždycky, když se mluví o svatbě nebo manželství, tak se jaksi poukazuje na to, že chlap v tomto svazku trpí. Já osobně jsem nedávno zavtipkovala. To jsme se tak bavili, jak poslední dobou je každý druhý na svatbě oblečený v černém. A já říkám: "To víš, to je ze strany žanicha." Jo, možná to je vtipné, vzhledem k tomu, jak se nahlíží na tuto událost, ale upřímně - opravdu je to tak?

Pojďme si to rozebrat. Chlap je v chomoutu, baba mu navlékne obroučku, má příšernou tchýni a jeho baba na něho přestala mět čas... to je obvyklý, řekněmě, vzoreček. Zajímavé je, že co se tchýní týká, tak nejhorší vzath (a to je dokázané, dělali jakousi studii) je tchyně x snacha. Což můžu částečně potvrdit. Mamaka s babičkou byli na nože co si pamatuju, kdežto otec s mamčinou maminkou byli v pohodě... Baba, když vezmeme v potaz, že do roka a do dne od svatby se jim narodí miminko, je od božího rána v jednom kole. Přebalí, nakrmí, uspí, poklidí, přebalí, nakrmí, uspí, uvaří, přebalí, nakrmí.... pak je devět, deset hodin večer a baba padne vyčerpáním. Mezitím ještě jednou kojí a možná přebaluje v noci. Chlap dojde ve 4 z práce, možná tam dřel, možná doma pomůže, ale pořád má víc energie, protože má alespoň v té práci asi 30minut přestávku, kdy nemusí nic řešit, v klidu pojí atd.

Chlap požádá svoji milou o ruku a je strašně zdrcený, když ho odmítne, ale jak dojde na svatbu, tak je on ten, který byl do toho dotlačený a on je v chomoutu a skroužkem na prstě... tak kde jsme?

Zajímavé to bude určitě u nás s V, protože kdo nás zná, tak ví, že já osobně na svatbě netrvám. U nás je to mírně naopak... ikdyž uznávám, že už mám napláované, co bude hrát, až mě děda odvede k oltáři a tak. Ale za to si může sám - když už ju po mě chce, tak o ní, logicky, začínám přemýšlet :-D
Ale zpátky k věci. U nás to bude fakt zajímavé, protože až mu kamarádi poklepou soucitně na rameno, že už má chudák po svobodě a teď už je po srandě, tak se jim vysměju, protože já tu svatbu přece nikdy nechtěla...

Hoši ujasněte se...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Ženich trpí.... vážně? hroznetajne 09. 11. 2016 - 20:18
RE(2x): Ženich trpí.... vážně? iva 09. 11. 2016 - 22:03
RE(2x): Ženich trpí.... vážně? wolfgirl 10. 11. 2016 - 09:51
RE: Ženich trpí.... vážně? tlapka 11. 11. 2016 - 16:06