Jak jsem byla hodná

22. leden 2017 | 18.38 |

 KVĺĺĺK všichni :-)

Už celé století jsem se vám neozvala, tak se vám dneska pochávlím, jak jsem byla celý den hodná. Panička to sice nechce zakřiknout, ale já věřím, že mě už dneska v hlavičce nepřeskocí :-)

Panička mě jako každou sobotu ráno čistila, ale dneska bylo po dlouhé době něco výjmečného. Byla jsem venku. Jako ne, na tych mrazech, ale venku z klece. Snad po dvou měsících jsem se dostala na zem. Panička si mě sice brává k sobě na postel, nebo gauč a tak, ale už dlouho mě neudělala na zemi hřiště. Tak jsem se teda dostala ven z klece. Něco mě říkalo, že bude dneska super den, tak jsem se nechala chytit o něco líp, než obvykle. A vyplatilo se. Měla jsem venku takovou prolézačku,  kde se mimochodem dobře leží, a taky takovou plošinu, v klecích to prý bývá jako druhé patro. No já z toho mám udělané hřiště. Panička zablokovala 3/4 obýváku, ať se zas nedostanu pod gauč a ke krbu a šupla mě na zem. Mezitím mě vyčistila klec, já jsem tam zatím pobíhala a poskakovala. Myslím, že to "ťap, ťap, ťap" které se ozvívalo všady, kam se panička hnula se jí muselo líbit. Pořád se totiž smála, jak kdyby mě viděla poprvé. Tak jsem chytla i trty. Samozřejmě čistě pro její radost.
Když mě vyčistila klec, tak si ke mě i sedla a chvilku jsme se spolu dívali na jakýsi film. Sice jsem jí do toho kecala, tak z toho asi moc neměla, ale co už. Dokonce jsem ju ani nepočurala. Nijak zvlášť. A hodila jsem na ni jenom dva bobky. Říká, že není můj záchod, ale mě to nevadí. Když jsem uznala za vhodné, panička dala na klec mříže, které tvořili část "zdi". Než je naštelovala, vydala jsem se tam, kam mám zakázané - směr krb. Ale když na mě zavolala, tak jsem udělala OOOBROVSKOU vjímku a přišla jsem k ní. Stejně bylo u toho krbu horko.

Dokonce na mě čekalo v kelci překvapení. Miska plná dobrot. Panička mě sem tam nakrájí na kostky nějaký ten mix ovoce a zeleniny. Nechce to dělat často, prý abych si nezvykala. Obvykle mě vždycky šupne kus něčeho. Ale dneska byl výjmečný den, tak jsem si pošmákla. Celý den jsem mlsala. A ani jednou jsem si nevšimla mříží. Jenom jsme šmejdila po kleci, vyvalovala jsem se, sledovala okolí. No panička o mě s tím jejím amantem ani nevěděli. Říkala, že mě bude muset pouštět častějc, že prý jsem pak celý den hodná. Tak snad to konečně pochopila a bude se jí chtět každý týden. Když už mě každý týden čistí, tak mě přece už i může pustit a nemusím být zavřená v přepravce, no ne? Co na tom, že pak musí zamést celý obývák a nastražit plno věcí, ať jsem tam, kde mám byt :-)

Zatím se mějte, vaše Emča KVĺĺĺK :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře