Miss Hitler

8. prosinec 2014 | 16.44 |

To jako myslí vážně???? :-O

Četla jsem víc, než zajímavý článek. Na téma (hlavně) Hitler. Tak například v nejedné kavárně ve Švýcarsku dodal jistý obchod. řetězec takové ty malé smetánky do kávy s portréty Hitlera a Mussoliniho. A nejlepší na tom je, že to nikomu nepřišlo divné. Začali to řešit, až se ozvali hosté.
To jim to vážně nepřišlo divné, že se dívají na jednoho z nejhorších lidí na světě? Podle mě se ani nedívali na ty obrázky a prostě nabrali hrst smetánek a dali je hostům. Tomu teda opravdu říkám pořádek. Už jenom z principu bych se mrkla na portrét, který se chystám dát hostovi. Ale nejspíš jsem jediný zvědavý člověk...

Další zajímavost ze Švýcarska: hajlování na veřejnosti není trestné! Dle slov 'kohosi' by se trestat měly jen takové projevy neonacismu, které se snaží tuto ideologii propagovat a šířit.
A to, že hajluješ není propagace?
Dál cituji: "Pokud by pouhé veřejné vystavení nějakého symbolu (mluví se o hákových křížích) bylo považování za šíření ideologie, pak by měli problém třeba i křesťané nosící na krku křížek."
No tak teda sorry, ale propagace křesťanství je jedna věc. Ale aby někdo vynášel na oči svinstva, kterýma si prošli třeba naši prarodiče, nebo pra-prarodiče, to už mi příjde opravdu nechutný.

Pro změnu Itálie a jeden vinař. Ten má na svém vínu nálepky Hitlera, Stalina apod. A prý je to úplně v pořádku. Sami zákazníci, si objednali tyto prtréty. Má také etikety s nápisy jako je ein Fürer. A jsou to sběratelské hity.
Jasný, chápu, sběratel je sběratel. Zákazník náš pán.. Ale toto bych teda doma mít nechtěla. "Pojď se podívat na moji sbírku vín. Mám tam i Hitlera." Ne, díky.

Rusko: Miss Ostland, neboli Miss Hitler. Pro upřesnění - Ostland je název, který používali nacisté pro okupovanou východní Evropu a Rusko. Jaká to sranda, že zrovna tohle pořádají právě v Rusku. Cena, o kterou hrají, je šperk s runamy SS. A jaké jsou podmínky pro účast v této soutěži? Musí být nacistky, nesnášet Židy a musí vysvětlit, proč uznávají třetí říši a A. H. Jejich názory jsou fakt na palici. Jeden názor za všechny: "Zbožňuji Hitlera, protože experimentoval na lidech."
Tak k tomuto se opravdu vyjadřovat nehodlám.

Lidi, kteří řvou přes celé město "Židi do plynu!" a podobné věci mě štvou od jakživa. Nevím, jestli jenom já tenkrát dávala v dějepisu pozor, jestli jenom já kdysi dávno viděla nějaký film na tuto tématiku, jestli jenom já viděla fotky z táborů, ale podle všeho se zdá, že ano. Ti lidi by měli být rádi, že se toho nedožili. A neobsírali to jenom Židi a cikáni a tak. Každý, kdo nebyl blonďák s modrýma očima měl jistotu, že se do tábora podívá. Každý, kdo byl hluchý, němý, slepý... Každý, kdo našemu "hrdinovy" nevyhovoval skončil na 90% v plynu. Nebo v peci. Ti lidi, kteří jsou tak zbláznění do této kruté doby by si měli přečíst knížku, která se dostala do ruky mě. V té knížce se popisuje, jak to tam chodilo. A popisují to sami vojáci, doktoři a jiní členové Hitlerova týmu. Znásilňování, zabíjení kojenců, řezání končetin a přišívání k jinému tělu..... Horory, kruťárny a další věci mám ráda. Ale tuto knížku o asi 100 stránkách jsem četla celý měsíc. Bylo to už moc velké psycho i na mě, lidi.
Nikdo z nás tu dobu nezažil. Nikdo z naší generace. Nikdo netuší, jak strašné to pro ty lidi tenkrát muselo být. Ale každý normální, si určitě nepřeje, aby se to opakovalo. A nějací ko-oti, kteří nemají co na práci, hajlují na každém kroku, pořádají soutěže Miss Hitler a já nevím, co ještě. Je toto normální?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Miss Hitler wien n 09. 12. 2014 - 05:16
RE(2x): Miss Hitler wolfgirl 09. 12. 2014 - 10:03