To je takový hajzl

7. únor 2017 | 10.19 |

 Pamatujete si, jak sem psala o otcovi, jak ho nechcu na svatbě a tak? Tak se znova projevil. Zas mám zdeptanou ségru.. to e takový hajzl chlap toto.

Eště když byli s mamkou svaji, tak séru obral o její pojistku - 30 000. Mě taky ukradl mých 50, když sem je chtěla, tak nikde nebyli, ale to je jedno. Sestr okradl, mamku dostal do dluhů. Ta teď musí byt v insolvenci kvůli němu, on se od společnéo dluu upně distancoval. Dokud mamka platila tak to velice bylo náš dluh náš náš, ale když mamka našla aspoň nějaké řešení a šla do insolvence,t ak naraáz e to enom její dluh a konec tečka. Tak se rozhodla že když nehodlá přispívat na jejich dluh, tak že aspoň ségře zvyhne alimenty. O blbou tisícovku, mimochodem. Samozřejmě nesouhlasí, jak jinak, takže to de přez soud. Jinak ségře její peníze slibil k 18. narozeninám s tím, že jí prostě pošle celou sumu.

Teď sem domluvila s mamku a su tak nasupěná, tak mě cuká ruka abych mu nevolala nebo nepsala. Tak on včera večer volá segře, že aby ten návrh na výživné mamka stáhla že jinak ségře bude tych jejich 30 posílat po splátkách a že stejně ten soud nevvyhraje a jakési také sračky. A že ať si ségra udělá účet, že jí to výživné bude posílat tam. Tak mu ségra říká, že si žádný úet nebude dělat, že ho nepotřebuje. No velice že za chvilku pujde do práce a tam ho potřebovat bude.... jakože sorry ale sestru čeká eště jeden rok školy a uvažuje že půjde dál, tak jak za chvilku? Jak on može vědět, že dál nepujde? A vůbec co takové věci řeší přez někoho třetího, když mají oba dva právníky. Tak toto řeší právníci a on eště bude deptat sestru vyhrožováním jakým si. Jako ta prej došla za mamku celá uplakaná, no nedivím se jí, mě je do breku za nu, abych pravdu řekla. Jako přez rok a půl se dává do hromady, a on pak udělá toto.

A pak se može divit, že sem ho odepsala já že ho co nevidět odepíše sestra. Do teď s ním na nějaké té úrovni komunikovala, no teď na to može zapomět. Navíc 18. 2. má osmnáct roků, bude dospělá takže už s ním nebude muset komunikovat. A ona nebude. Tímto si to podepsal. Však jí poradím změnit telefon, e-mail a tatínek bude v hajzlu. A ještě bude. Protože svůj barák prodal, nás děcka ztratil už uplně a byt ve kterém s tou jeho nádherou bývá je její. Takže až ho kopně do prdele tak bude v pěkných sračkách. Ale ať dojde, já mu to místo v domově zajistím. Mileráda. Ale platit si to bude sám.

Jestli toto se dělá. Pak napláká, jak s ním enchcem byt a mluvit a kdesi cosi a on se eště diví? Tak první zdeptá sestru a pak se bude eště divit. A jako jak jinak ti nic nepošlu naráz ale po splátkách. A už ty jeho splátky vidím 1, max 2 tisíce měsíčně. Jak dlouho jí to chce jako splácet? Ta už se těší, že jak bude mět svoje penízky, tak si udělá řidičá a naráz zjistí, že jak mamka neztáhne žádost tak ona svoje penízky prakticky neuvidí. Jemu snad dělá dobře ju deptat nebo co. Bych nejrači dala soudní zákaz ztyku nebo kontaktku nebo něco. Ale tak já do toho možu prd mluvit, já su v tomto malý pán. Ae věřím tomu, že v den jejich 18 narozen si mění veškeré kontakty, které na nu ten hajzl má.

Chtěla sem byt slušná ale nejde to. A na nějaké svatební oznámení može zapomět taky, protože jak říkala mamka (a jako vždy má pravdu), by mě pak akorát eštěposlal dáek nebo něco a pak mě obvinil že on za mě utrácí a já ho ani nepozvu. ELda hovno. Ať si celý dárek strčí do prdele a o svatbě ať se dozví jak chce. A na nějakého slušného V se teď možu akorát vykašlat.


Absolutně nevím, kolik sem udělala chyb  překliků, ale vůbec mě to nezajímá. Musela sem si postěžovat a rozhodně nemám chuť to po sobě eště opravovat. Někdo mě a mojí rodině kurví život, já sem si teď zkurvila článek chybama, se z toho nepo...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: To je takový hajzl iva 07. 02. 2017 - 10:48
RE(2x): To je takový hajzl wolfgirl 07. 02. 2017 - 13:37
RE(3x): To je takový hajzl iva 07. 02. 2017 - 19:17
RE(4x): To je takový hajzl wolfgirl 08. 02. 2017 - 09:46
RE(5x): To je takový hajzl iva 08. 02. 2017 - 11:33
RE(6x): To je takový hajzl wolfgirl 08. 02. 2017 - 14:37
RE(7x): To je takový hajzl iva 08. 02. 2017 - 22:01
RE: To je takový hajzl tlapka 28. 02. 2017 - 10:00