Článek Seznam mých (šílených) přání a snů

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Seznam mých (šílených) přání a snů

15. 02. 2017 - 12:48

wien n: To mas teda fakt narocnej seznam. Ja z toho muzu odskrtnout 6 veci. Trikrat fuj Dubaji, je to hrozny mesto, nadavala jsem si, ze jsem se radsi na ten tyden nezastavila v Bangkoku.

15. 02. 2017 - 12:54

wolfgirl: Tak je fakt, že v Dubai stojí rohlík jak můj roční plat ale o tom to je

---
wolfgirl.pise.cz

15. 02. 2017 - 13:01

wien n: Myslim, ze potraviny tam zas tak drahy nebyly, ale byla tam desna nuda. Venku ani zivacka, oni jsou zvykli travit volny cas uvnitr obchodnich center. Ktera vypadaji uplne jak u nas, se stejnyma znackama, proste ani si pomalu nekoupis nic specialniho mistniho. Pro me velky zklamani, kazdej kdo tam byl se chlubi jak kdyby to bylo kdovi co, jakoze ja na to mam, ale ve skutecnosti to nestoji za nic.

15. 02. 2017 - 18:31

rebarbora: Hmm, tak podpis Iana Somerhaldera bych si taky nechala líbit Nejlíp v rámci osobního setkání Koloseum v Římě je nádhera, to doporučuju i navzdory davům turistů Naopak trochu zklamaná jsem byla ze Stonehenge - jednak jsme teda na něj měli poměrně málo času, ale hlavně už se teď nemůže přímo k těm kamenům, obchází se jen z "bezpečné vzdálenosti" Jinak já osobně bych spíš než žraloky chtěla někdy vidět na vlastní oči velrybu, nejlíp ve volné přírodě Jo a kterou část Španělska? Pokud můžu doporučit, tak Andalusie je naprosto úchvatná

---
rebarbora.pise.cz

16. 02. 2017 - 18:10

wolfgirl: No co se španělska týká, tak ani nevím... asi mě spíš táhnou ti španělové Ale tak nechám si poradit a vyjedu do Andalusie

---
wolfgirl.pise.cz

16. 02. 2017 - 16:52

tlapka: Morčecí kolonie. Super cíl, ale zní to strašně vtipně, vybavím si nějaké starověké kolonie a osady a morčata s přilbou bojovníků na hlavě. Já mám fakt dost.
Tak ať se to plní!

---
tlapka.pise.cz

16. 02. 2017 - 18:08

wolfgirl: No vzhledem k tomu, že Emina nedávno spadla z domečku, by tu přilbu opravdu potřebovala

---
wolfgirl.pise.cz