Lezl po mě pavouk!!

2. březen 2017 | 15.02 |

Zašívala jsem tomu svému monterky, tak si tak sedím na posteli, na sobě nohavicu, v ruce jehlu... čučím u toho na film. Chcu si poposunout nohavicu, mrknu teda tím směrem a teď vidím, jak mě po noze leze pavouk. Asi si dokážete představit, co následovalo. Instinktivně sem ho odhodila, jenže jak sem seděla na posteli, tak logicky odletěl do peřin. Přesněj řečeno na kapnu. Mezitím co pavouk letěl vzduchem, já sem vyskočila na nohy. No jak na sviňu, V byl zrovna na wecku, tak tam tak stojím s monérkama v ruce, z nohavice se houpala jehla a čučím na pavouka, který utěká po té kapně (jak jinak) mojím směrem. No nic jiného, než ho zmlátit těma montérkama mě nenapadlo. Mezitím došel V - naskytl se mu zajímavý pohled. Pravděpodobně.

No co se nestalo, pavouk zmizel. Tkaže sme začali opatrně vytřepávat všechno, co bylo na posteli plus ty montérky, které ještě pořád nebyly zašité. Koncem týdne jsem plánovala přeslékat, nicméně jsem plán přesunula už na úterý. A tak prostě chodíme kolem postele, já přemýšlím že budu spat v obýváku. V řeší, jestli zvládnu byt druhý den sama doma nebo se zblázním a uteču... Dopadlo to tak, že si pavouček celou dobu ležel na zemi. Jenže jak byl poměrně malý a teď už i mrtvý a koberec není nijak zářivě barevný, spíš takový šedivý, tak ten pavouk zákonitě nešel vidět. A já sem celou dobu chodila kolem něho, beztak jsem na něho párkrát šlápla. No fuj! No byla sem tak šikovná, že jsem nakonec došla pro ubrousek a sama jsem ho šla hodit do popelnice.


Dneska ráno jdu rozdělávat žaluzky a tak držím takové ty korálky (ten "provázek") a teď mě pod rukou proběhl další pavuk. A taková ta skákavka, kterou když nepraštíte hned, tak prostě odskočí a ukáže se až za nějakou dobu 100x větší. A jak tak držím v ruce kalhotky - ano, haha... přeslékám se v ložnici u postele, takže ty staré pltě nosím na prádlo až druhý den ráno  no jak tak držím v ruce ty kalhotky tak jsem ho lízla tím. Na dvoře jsem je vytřepala a prosjitotu jsem zrovna šupla oprat...

no vypadá to, že se hmyz pomalu probouzí k životu, za co jsem opravdu ráda. Jakoby nestačilo, že další tři potvory mě musel V zabíjet v koupelce. Fakt velké, když už to uzná i on... a teď to mám mět jakože v ložnici a v obývaku a tak????? WTF??

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Lezl po mě pavouk!! rebarbora 02. 03. 2017 - 18:37
RE(2x): Lezl po mě pavouk!! wolfgirl 03. 03. 2017 - 09:15
RE: Lezl po mě pavouk!! tlapka 05. 03. 2017 - 17:02
RE(2x): Lezl po mě pavouk!! wolfgirl 05. 03. 2017 - 18:32