Divočák

26. duben 2017 | 14.23 |

Už jste někdy jedli divočáka? A chutnal? Jo?? A už jste ho někdy připravovali? Už tak dobrý není, že? Zkusila jsem divočáka na 2 a půl způsobu a mám toho plné zuby.

Někdy před měsícem, možná dýl V dotáhl z práce divočáka. Ještě před tím měli v práci "hody" a co zbyl kýbl (!!!) masa, to dotáhl dom. Ze záčátku jsem si říkala fajn, aspoň bude maso. Jasně. V troubě se divočák dělal přez hodinu a půl a stejně byl tuhý jak sviňa. Jinak maso bylo udělané - žádná krev po rozříznutí, svým způsobem bylo maso dobré ale tuhé až běda. Tak že to zkusíme na den, dva naložit a ugrilovat. Půlka masa šla sousedovic psovi, protože to jednoduše nešlo rozkousat o polykání nemluvě. Tak mojého napadlo udělat sekanou. Vždyť když se to pomele, tak to bude jaksi polykatelnější. Jo. Taky sem si myslela... Maso tak na hodinu jsem mlela přez 4, pohla jsem si zádama, teď jsem ráda že se narovnám najednou a nemusím v mezičase rozdýchávat pichlavou ostrou bolest. Já muset utěkat na záchod, tak se po.... A to se mě ještě zasekla klika protože maso je tak napichu, že ho ani mlýnek na maso nedokáže strávit. Takže poslední kousek masa ať si pomele můj milý. A to mě ještě čeká udělat sekanou. Už vidím, jak jde 3/4 masa zase psovi...

A zbytek divočáka půjde k nevlastní tchýni. Když ona može zásobovat obědama nás, tak ať jí to taky někdy oplatím. Ostatně, stejně mě to do jisté míry uráží. Pokaždé, když od nich odjíždíme, tak jedeme s obědem na týden. Pak si připadám, jak kdybych já neuměla navařit a ona to dělá jenom proto aby její "synáček" neumřel hlady (když pominu zvěřinu, tak vařit umím). Tak až nám udělá divočáka, ráda jí poděkuju.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Divočák wien n 27. 04. 2017 - 00:23
RE(2x): Divočák wolfgirl 27. 04. 2017 - 10:37
RE: Divočák tlapka 27. 04. 2017 - 12:27
RE(2x): Divočák wolfgirl 27. 04. 2017 - 17:58