Obrat k lepšímu?

28. duben 2017 | 13.52 |

Posledním dubnovým dnem končím oficiálně v práci. Ale to nic, stejně jsem tam víc nebyla jak byla. Vlastně pořád morodím už nějak od půlky února nepřtržitě takže tak. Ale během mého marodění, kdy jsem zjitila že i běžné fungování mi vadí, když je toho přezpříliž, jsem měla čas vymyslet co se mnou. A přišla jsem na to. Ono práce z domova je vesměs vždycky podvod a nikdy ne fér. Ale zjistila jsem, že existuje pár stránek, kde se prodávají domény, eshopy, fb stránky. Věřili by jste tomu? Kdo by kupoval stránku na facebooku? Nicméně já si tam našla výdělečný eshop.

Cesta byla taky dost zajímavá. První jsem si našla eshop, který byl sice zavedený, ale ještě nevydělával. Začala jsem teda řešit s majitelem prodej atd. Jenže pak se asi na týden odmlčel a mě se nechtělo čekat až a jestli vůbec se ještě vyjádří. Tak jsem hledala dál a našla jsem. Budu mít vlastní eshop. Bude na smlouvu, v ceně je i poradenství a tak, takže minimálně v začátcích na to nebudu úplně sama. Asi se teď ptáte, kde na to vezmu, ale V se nabídl, že mi ho zaplatí a budu mu to splácet. Když to půjde podle mých představ, tak za půl roku budu mít splacený web, budu pomalu šetřit na auto a co se miminkovství týká, odpadne jedna starost.

Na druhou stranu být osvč je dneska trošku risk, ale aspoň budu mít nějaký svůj příjem ať už bude jakýkoliv.  Zatím si povedu jen evidenci a když by snad zisk měl přesáhnout 15 milionů, o čemž pochybuju - účtenky schované budu mít a s takovým obratem už mě nezrujnuje zaplatit si účetní. Takže hurá do podnikání.

Ještě jedna zajímavost. Vzhledem k mé měsíční nepravidelnosti jsme se rozhodli, že si nebudeme dávat pozor, protože nějaké propočty jsou v tomto případě úplně naprd. Takže to prostě děláme, jak se nám chce, neřešíme jaký bude vrchol našeho oddávání se a jednoduše tomu necháváme zcela volný průběh. Jenom teda by to chtělo trošku častější hrátky. Minulý měsíc jsme spolu byli za 30 dní jenom jednou!! Uznávám, byl to celkem fyzicky i psychicky náročný měsíc ale copak takhle se dělají děti??

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Obrat k lepšímu? tlapka 29. 04. 2017 - 18:35
RE(2x): Obrat k lepšímu? wolfgirl 29. 04. 2017 - 22:29
RE: Obrat k lepšímu? sayonara 03. 05. 2017 - 16:48
RE(2x): Obrat k lepšímu? wolfgirl 05. 05. 2017 - 11:26
RE: Obrat k lepšímu? sayonara 05. 05. 2017 - 12:44
RE(2x): Obrat k lepšímu? wolfgirl 11. 05. 2017 - 14:20