Článek Otec nezklamal

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Otec nezklamal

30. 05. 2017 - 19:14

tlapka:
Já jsem na tom vlastně dobře, když se o mě otec nezajímá do té míry, že mě od mých 6 měsíců vůbec neviděl o mě neslyšel a pilně spolupracujeme na ignoraci. Ono je to asi lepší než tyhle dusivé vztahy.

---
tlapka.pise.cz

31. 05. 2017 - 09:36

wolfgirl: No rači ho neznat vůbc, než tohle - to souhlasím. Možná tě mrzí, že ho neznáš nebo tak, ale na druhou stranu ho valstně neztratilas protožes ho neměla (když to řeknu takto hnusně).

---
wolfgirl.pise.cz

30. 05. 2017 - 23:10

wien n: Nejsou nasi fotrove ze stejne rodiny?? Muj otec me vydiral, ze jestli nestahnu zadost o zvyseni alimentu, tak bude tahat moji matku po soudech. A pak mu nebylo trapny rict soudkyni, ze jsem podla, ze jsem mu ani depredu nerekla, ze jsem si pozadala a ze se to chudak dozvedel, az kdyz mu prisla obsilka. Pritom jsem ji mohla jednoduse ukazat ty emaily, kde jsem mu to oznamovala a jak me pak nasledne vydiral. Je mozny, ze je tak blbej??

31. 05. 2017 - 09:35

wolfgirl: To mě fakt připomíná situace, které se dějí u nás. Ségru vyydírá kvůli tomu, co má nebo nemá s mammkou, jeho právník ani netušil, že ty ségřiný peníze jí vlastně vrací. Právník měl za to že je ho jeho dobrá vůle. Prostě kecá právníkovi, dělá mu za zádama bůhví co.... ještě že je ségra tak chytrá a ty mejlíky si taky schovává... možná ti dva patří k nějakému nižšímu druhu člověka?

---
wolfgirl.pise.cz