Emička zas marodí

9. červen 2017 | 12.13 |

Ahoj všichni. Před chvilkou jsme dojeli z veteriny.

Už nějakou dobu mě bolí čůrání, ale panička tomu z počátku nevěnovala pozornost. Až poslední asi dva týdny, co si spojila mojé kníkání s čuráním. Tak dneska vzala poslední našetřené penízky a jeli jsme. Ale kecala mi. Panička říkala, že pojedem na výlet. Tak jsem celou dobu poskakovala v přepravce - ještě, že mě zapásovala, jinak bych z té sedačky v autě sjela. Jenže pak jsme přišli k doktorce. Ta baba mi vyholila bříško!!! A pak mě jezdila jakýmsi divným od gelu po bříšku a čekala, že snad budu v klidu. Lidi zlatí, vždyť mě bolí i stříhání drápků. Panička si ještě dělala srandu, že mě mohla vyholit i prdelu, ať nejsem počuraná. No není blbá? Já tu trpím....

Pak doktorka říkala, že vaječníky mám v pořádku a ani ledvinové kameny a tak nevidí. Mám prý jenom zvětšený močák. Tak jsem dostala léky od bolesti, antibiotika a probiotika. Ty probiotika jsou do vody, ale ty léky od bolesti a antibiotika jsou ve stříkačce. První dávku mě dala doktorka a od zítřka to bude na paničce. Tak jsem zvědavá, jak se jí to se mnou podaří. I doktorka měla co dělat, a to mě panička držela. A zítra paničce nikdo pomáhat nebude. Ten její šamstr určitě ne, to bych se divila. Navíc mi to chce dávat ráno a to je ten její stejně v práci. No jestli si snad panička myslí, že budu držet jenom proto, že mě to má pomoct, tak to si povíme za týden. To máme jít totiž na kontrolu a pro dálší várku léků na doléčení. Panička doufá, že mi to pomůže a nebude to nakonec nic horšího. Já vlastně taky, vždyť to čůrání tak bolí. Ale dávat mě každý den něco do tlamičky - no nebláznite.

Takže panička vyplázla 450Kč a doufá, že mě bude brzo líp. Momentálně se s ní nebavím. Dokonce ani list pampelišky jsem si od ní nevzala. Samozřejmě jsem ho pak zblajzla, ale nebudu si to brat z ruky, která mě hodlá týrat.

Tak zatím všichni KVÍÍÍÍK a za týden se ozvu, vaše Emička :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře