Článek Že by svatba nebyla?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Že by svatba nebyla?

10. 06. 2017 - 21:17

sayonara: To je mi líto, Vlčice.

Ale... Spousta lidí by byla ráda, kdyby kvůli někomu mohla vypnout počítač a jít spát. :-/ Přeju hodně síly, ať se rozhodneš jakkoliv.

---
sayonara.pise.cz

11. 06. 2017 - 07:49

wolfgirl: No.. vidiš. Můj je rád, že ho kvuli nikomu vypínat nemusí

---
wolfgirl.pise.cz

11. 06. 2017 - 09:33

sayonara: A když mu prostě oznámíš, že bude kompromis a půlku nocí se usíná podle tebe a půlku podle něj? Taková zkouška, jestli ta svatba a děti mají naději...?

---
sayonara.pise.cz

11. 06. 2017 - 09:33

sayonara: Nebo ať je vedle a vezme si sluchátka?

---
sayonara.pise.cz

11. 06. 2017 - 11:10

wolfgirl: Jooo tak sluchátka nepřipadají v úvahu - do teď nevím proč. A co se toho týká, tak jsem navrhla blbé 2 noci v týdnu pro mě. Ale ono argument že celý den dělá a čas má pro sebe až večer (což je fakt) je tak neprůstřelný, že je prostě nemožné dva večery objetovat... já ho asi budu muet vyliskat

---
wolfgirl.pise.cz

12. 06. 2017 - 08:28

sayonara: Nemůžu si pomoct, asi jsem hrozně neobjektivní, protože mi frajer strašně připomíná mého ex, kterého nesnáším a který dělal všechny tyhle věci. Prostě sluchátka v žádném případě, přece se nebude omezovat, na počítač sáhnout nesmím, ale to, že bychom si mohli udělat večer sami pro sebe bez PC ani náhodou. Takže jsem nabroušená na všechno, co je mu podobné.

Hele, a nabízí se otázka, jestli když má tak nabitý program, vejdeš se mu tam k práci a počítači ještě ty a prcek?

---
sayonara.pise.cz

11. 06. 2017 - 21:47

am: No, holka, chceš moc. V zásadě jsou dvě varianty. Buď se smíříš s tím, jak to je, nebo se poohlédneš jinde. Protože nevím, jak ostatní, ale já mám tu zkušenost, že chlapa nepředěláš. Zkoušela jsem to přes deset let a to jsem podle sebe taky nechtěla tak moc. Občas aby udělal snídani, šel se mnou na procházku nebo na večeři. Smířila jsem se s tím, že jinej nebude. Ale jsou dny, kdy chci být ta něžná žena, která nic nezvládne a nechat to na chlapovi. Ale dovedeš si představit, jak by to dopadlo. Nemám doma dvě děti, ale tři.

---
am.pise.cz

12. 06. 2017 - 05:43

wien n: Hm tak pocitac v loznici bych mu netrpela, normalne bych mu ho rozslapala. Deprivace spanku ve me budi znacnou agresivitu. Jinak s tim dloubanim a popichovanim to mam taky tak. Pak mi taky vyleti ruka, kdyz slovni domluvu nechape a pak vzdy nasleduje prednaska na tema "nebij me, taky te nebiju", pripadne "nekric na me, taky na tebe nekricim".

12. 06. 2017 - 08:30

sayonara: Anebo proč mě koušeš, jsi vadná?

---
sayonara.pise.cz

12. 06. 2017 - 13:20

wolfgirl: Tak ono ten Pc teď ani nikde jinde nejde dat... máme 3 pokoje a dva z toho jsou kuchyn a obyvák. A je to celé průchozí takže na nějaké rožky možem vlastně zapomět. V jedno, rožku v obyvaku je krb a v druhém gauč ale jak bude hotový kumbál tak mu to plánuju přesunout at chce nebo ne. Navíc sem naznačila, že tam kde je ted stul by se perfektně hodila postýlka...

---
wolfgirl.pise.cz

12. 06. 2017 - 10:27

tlapka: Tak v takové situaci bych teda být nechtěla. Nejde o ty jednotlivé věci, ale o princip, jestli je ochotný se přizpůsobovat... asi největší problém vidím v tom spaní. Soužití sovy a skřivana je vždycky problém a vyžaduje citlivý přístup obou... sluchátka mi přijdou jako jasné řešení. Nejsem zastánce oplácení stejnou mincí, ale co ho třeba párkrát ráno opakovaně vzbudit? Asi ho to pořádně nase*e, ale třeba potřebuje zažít na vlastní kůži, jaké to je. Ale řešení to rozhodně není.
Celkově mi ty reakce přijdou jako s uraženým dítětem, třeba s tou vanou. Chlapa nepředěláš. Takže je třeba vzít v potaz asi dvě věci - jestli má klady, které tohle vyváží, a že každý chlap má nějaké svoje (ne)libůstky...

---
tlapka.pise.cz

12. 06. 2017 - 13:22

wolfgirl: Ono kladů má odst, vedle bývalého je to svatoušek. Problém je v tom, že v něm toho bývalého začínám vidět a nevím jestli je to pocit nebo fakt nebo co... Ale vlastně je to hodný chlap, umí se objetovat, když je to třeba... problém je, že máme jiný názor na to, co je OPRAVDU třeba a co není až tak podstatné.
Někdy mě to příjde, že ještě nejsme sžití

---
wolfgirl.pise.cz