Těhotenství je prý super

17. červenec 2017 | 12.26 |

Těhotenství je prý jedno z nejšťastnějších období. Jak pro ni, tak pro něho. Alespoň jsem to četla snad na každém miminkovském webu.

Těžko říct. Jsem na konci prvního trimestru a třeba se to "nejšťastnější" ještě objeví. Ale momentálně fakt nevím, co přesně je na tom tak veselé a super.

Permanentně celý den mám žaludek jak na vodě.

Abych byla schopná ten den přežít, musím pořád něco jíst. Jogurt do sebe soukám 15 minut místo obvyklých pěti. A za půl hodinu jdu znovu sníst rohlík, abych za další půlhodinu měla chuť na smažák, kterou hned vystřídá chuť na volské oko.
Navíc pomalu ale jistě začíná mizet takové to blbnutí s budoucím tatínkem (asi V přejmenuju), protože každý prudší pohyb, delší pobyt pod dekou nebo záchvat smíchu můj žaludek neschvaluje. Nebo ta mini fazola v děloze, ale doufám, že ne, protože by se nám narodil pořádný suchar.

Zvýší se náklady ne jen za jídlo.

Například pasta, která ovykle vydrží i dva měsíce, je do měsíce pryč, protože člověka prostě nutí čistit si zuby pokaždé, když mu dutinou ústní propluje litr žaludečních šťáv společně s čajem a chlebem. A to nemluvím o tom, jak jsem se těšila na to, až budu mít 9 měsíců klid od měsíčků a ušetří se za vložky a nebudu se muset balit... leda prd. Místo MS se každý druhý den objeví výtok, který je snad silnější jak ty krámy. Takže výhra.
Také něco stojí cesta na gyndu, na kterou teď budu docházet častěji, než jednou do roka. Musím se tam nějak dopravit, ať už autem nebo vlakem, všechno něco stojí. A něco mě říká, že se to naskládá.

Nevíte, co se sebou.

A obsere to i tatínek. Jste v klidu, je vám blbě. Něco děláte, je vám blbě. Nudíte se a konečně přemluvíte svého chlapa, aby si s vama zahrál karty jenom proto, aby vás to po pěti minutách přestalo bavit. Hodinu chodíte v obchodě a přemýšlíte, jestli si koupit jahodový nebo vanilkový pudink. Vyřešíte to kompromisem jeden a jeden, aby jste sedli do auta, a než vyjede, tak víte, že jste si raději měla koupit dva čokoládové. Dostanete záchvat smíchu, protože jste se polela, když jste šla zalévat záhonek se zeleninou jen proto, aby vám to hned na to přišlo strašně líto, protože škoda vody, která padla vedle.

Tomu všemu je svědkem váš přítel, který si myslí, že vám úplně ale úplně přeskočilo a jdete mu pomalu ale jistě na nervy. Argument, že jste přece těhotná a za toto všechno můžou vlastně hormony a ne vy neobstojí, protože proti argument "neměla ses nechat naprcat" je prostě silnější.

Berte to samozřejmě s nadsázkou a vtipem. Vlastně si toto všechno užívám. Dobrá, vysmátá nálada díkybohu převyšuje tu smutnou, objímat po ránu záchod, na to jsem vlastně zvyklá z flámů a "tatínek" je vtipálek, takže všechny moje móresy a jeho nejsilnější argument bereme oba s humorem

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Těhotenství je prý super hroznetajne 17. 07. 2017 - 13:00
RE: Těhotenství je prý super iva 17. 07. 2017 - 13:14
RE: Těhotenství je prý super zmocaluabazin 17. 07. 2017 - 17:14
RE: Těhotenství je prý super mow 17. 07. 2017 - 18:19
RE: Těhotenství je prý super wien n 18. 07. 2017 - 03:49
RE: Těhotenství je prý super sayonara 18. 07. 2017 - 13:58
RE(2x): Těhotenství je prý super sayonara 18. 07. 2017 - 14:00
RE(3x): Těhotenství je prý super wolfgirl 19. 07. 2017 - 20:02