Kamarádi s výhodami...

30. prosinec 2014 | 14.04 |

...dneska celkem trend. Ale i takové kamarádství, podle mě, vyžduje jistá pravidla. V první řadě si ujasněme, co je to vlastně za vztah. Většina lidí, a ne jen mladých, si takové kamarádství představuje, jako volný vztah. Spěme spolu, ale nevažme se. Souhlasím. O tom to  podle mě je. Navzájem si důvěřujete, víte, co od sebe čekat, ale při tom nemusíte vyšilovat, když si najde někoho jiného... A proč ne? Někdo se třeba nechce vrhat do vztahu. Ale ruku na srdce - každý potřebuje své. A sex k lidským potřebám od jisté doby patří také.

Ale i tento vztah vyžaduje jistá pravidla. Určitě by jsme takových přátelství neměli mít víc. Podle mě, když už budu mít takového kamaráda, nebudu mít X dalších. Na druhou stranu stranu by jsme se měli kamaráda vzdát, když s někým začne chodit. A nebo my. Asi by bylo trochu divný mít přítele a po ruce ještě "kamaráda". Takový kamaráda jsem také měla. Po polsedním vztahu se mi nechtělo vázat ani za nic. S mým kamarádem se známe dost dobře na to, aby jsme do toho šli. A bylo to fajn. Když jsme se střetli, ani k ničemu nemuselo nutně dojít. A když došlo, tak došlo. Od toho jsme tady pro sebe vlastně byli. A pak si našel holku. Tak jsem to utla.... Dokud se nerozešli :-D Jednoduše je toto kamarádství s výhodami o "sexuální věrnosti". Asi tak bych to řekla.

Ale teď už mám svého V a neměnila bych ani za nic. A i když jsme se s mým kamarádem setkali, (a já mu vyčetla, že mě vyměnil za jinou kámošku- HAHA), byl to jenom kámoš. O tom to totiž je. Všechno má jistá pravidla a tyto dvě jsou podle mě hodně důležité. Spěme jen a jen spolu a spěme spolu, jen když jsme oba dva volní... Vaše názory?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře