Konečně už bude zítřek!

13. únor 2015 | 11.33 |

A co že to bude zítra? No přece Valentýn!! Víte, s V jsme už takovou dobu a ještě jsme neměli možnost prokázat si náklonost a tyhlety věci. Od toho je přeci 14. únor. V si dokonce na zítra vezme volno v práci, aby jsme si konečně mohli vyznat lásku. Od toho přeci tento svátek je, no ne? Ale musím říct, že bych byla radši, kdyby Claudius II. s tou popravou počkal, až bude tepleji. Třeba takový červenec... Ale to je vlastně jedno. Celou dobu kolem sebe chodíme, jako dva známí, nic víc. Tak když je ta možnost jedinkrát do roka si prokázat lásku, tak přeci nesejde na tom, jestli je zima, nebo teplo. Tolikrát jsme mu chtěla z lásky něco darovat, koupit mu to, co má rád, a říct mu jak strašně ho miluji... Ale copak jsem mohla? Od toho je tady přece Valentýn. Celý rok kolem sebe všichni zamilovaní chodí, jako tělo bez duše a čekají na jeden jediný den v roce, aby si prokázali lásku. Ještě, že ten svátek máme, jinak by ani nikdo nevěděl, kdo koho miluje....

Tak, doufám, že vám brzy došlo, že to celé myslím hooooodně sarkasticky. Je to blbost. A konečně jsem našla chlapa, který má stejný názor. I když, jestli můžu soudit podle kluků, které znám, většině je to šumák. Akorát si myslí, že my holky slavný Valentýn musíme slavit. A když jim řeknete, že ne, tak to berou jako vtip. Přinesou vám kytku a čokoládu a vy se cítíte hodně blbě a naštvaně, protože vy pro něho nic nemáte. Upřímně se děsím toho, co zítra V vyvede. Ještě, že je v práci (ano, i v sobotu se musí dělat). A rozhodně si nebere volno. My si totiž lásku a náklonost a další věci projevujeme kdykoliv jsme spolu. Někdy přinese nějakonu blbůstku on mě, jindy já jemu. A nemusíme ani jeden čekat, až k tomu budeme mít nějaký Valentýn. V jednom článku jsem se zmínila o tom, jak mi V přál štěstí při pohovoru, i když by byl nejraději, abych zůstala tam, kde jsem teď. A to je podle mě větší důkaz lásky, než čokoláda a kytka. OK, čokoládu bych brala, ale kytku bych mu, jako alergik a astmatik, omlátila o hlavu.

A nejhezčí na tom všem je, že to bere stejně. To si raději pořádně užijeme naše výročí. Je to pořád jenom osobnější, než celostátní, mezinárodní, celosvětový (nebo kam až komerce zašla) svátek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Konečně už bude zítřek! tlapka 13. 02. 2015 - 14:23
RE(2x): Konečně už bude zítřek! wolfgirl 13. 02. 2015 - 19:20
RE: Konečně už bude zítřek! cayenne®blbne.cz 14. 02. 2015 - 08:44