Že by UFO?

13. listopad 2014 | 10.54 |

První si ujasněme, co to UFO znamená. Jedná se o neidentifikovatelný létající předmět. Nemusí to teda znemanat, že jde nutně o létající talíř, ze kterého se na nás dívají šedí mužíčci. Ufologové a jiní nadšenci by nejspíš jásali, že uviděli další mimozemskou loď, no mě by spíš zajímalo, co přesně to bylo. Nejsem žádný blázen, který celý den čučí na oblohu a čeká, kdy uvidí něco zajímavého. Ale také nejsem úplný skeptik. Jenom by mě v životě nenapadlo, žě něco takového uvidím. A teď jednoduše nevím, co jsem vlastně viděla? Bylo to UFO nebo IFO?

Málo komu se stane, že jde vynést odpadky, vyjde z paneláku a uvidí, co nemá. A ještě méně lidí, dle mého názoru, si na dvě minuty sebou nosí mobil, foťák nebo kameru. A zrovna ten večer mě to vysloveně mrzelo, mrzí mě to ještě teď. Takže co jsem to vlastně viděla? To vědět. Byla tma, takže nějaká velikost nebo tvar nepřipadá v úvahu popisovat. Jediné, co šlo vidět byla světla. Červená a modrá. Mezi tím bílá. První jsem si myslela, že jde o letadlo, ale to nemění směr tak jako ta věc. Chvilku do předu, pak se trhnutím posunula do boku a skončila na stejném místě, ze kterého "vyletěla" jako by jsme se pozorovali navzájem. Vážně jsem měla ten pocit. Ale co teď? Po ruce nemám nic, čím bych mohla onen úkaz zvěčnit, nemám žádný důkaz a zrova teď jsem, snad kvůli tomu, doma za blázna. Hlavně v očích sestry. Když jsem vyběhla do třetího patra a vletěla do okna, jediné, co se mi podařilo bylo strhnout záclonu. Ale ono UFO už tam nebylo. Přitom máme okna na stejnou stranu. Venku jsem vlastně stála pod okny. Když jsem oznámila, že jsem viděla UFO, mamka pronesla něco jako "prosím, tě..." a sestra se začla chlámat. Snažila jsem se jim vysvětlit, že je to prostě předmět, který neumíme vysvětlit, jako by nikdo neznal, co ta zkratka znamená. Když se mě sestra (až se konečně vysmála) zeptala, jestli náhodou nebylo v prostředku světlo, které padalo k zemi, neodvažovala jsem se jí vysvětlovat, že to se ukazuje jenom, když chtějí někoho unést :-D Jo, jasný, asi zním, jako UFO cvok, ale vás by to nepřekvapilo? Vážně by jste nijak nereagovali? Neřekli by jste si "co to doprčic je" nebo "to musí vidět ještě někdo, ať mám jistotu, že nejsem magor" třeba..?

Taková perlička na závěr. Stalo se to včera, tedy 12. 11. 2014 kolem páté hodiny. Možná o něco později. A zrovna v tu dobu měla přistát družice na kometě. Ale nemůžu si pomoct, nevěřím, že to byla ona. Za první by šla vidět i ta kometa, nebo alespoň ocas, nebo cokoliv, za druhé to není první družice, která přistává na čemkoliv, nebo obíhá koelm Země. A za ne-poslední, tak blbě přistávat - do předu, na bok, zpět na místo, do předu na bok... Ale no tak. Tak blbě družici určitě nikdo navigovat nemůže. Bylo to spíš, jako kdyby měl někdo v ruce poprvé vrtulník na dálkové ovládání a snažil se ho udržet v klidu. Ale bez lidí, v tichosti a v potmě? Vždyť o pěti hodinách už byla tma.

Takže jestli náhodou někdo viděl něco podobného, nebo snad má reálné vysvětlení... tak ani nevím, jestli budu zklamaná nebo spíš ráda, že nás nikdo nesleduje, ale určitě se nebudu zlobit za vaše názory ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře