Je to normální??

26. březen 2015 | 18.02 |

I když nejsem fanoušek facebooku, moje sestra má účet, který dží aktivní. Každý den se tam jde mrknout a tak dále. A tak se ke mě dostalo, že dva týpci pořádají jakési soutěže, či co, kde můžete vyhrát nějaký super notes za hodně penež. Stačí nasbírat určitý počet liků, přátel a kdesi cosi a pak vás třeba vyberou a máte drahou hračku doma. Na fb byli i tuším, že tři videa, na kterých bylo předávání oněch notesů. Ségra do toho šla. Však také proč ne? Ať si štěstí zkusí, třeba to výjde....

Začátkem tohoto týdne jí volalo neznámé číslo. Ty ona nebere, ale pak jí z toho čísla přišla sms, že vyhrála onen notebook. Tak se omluvila, že neznámé čísla nezvedá a domluvili se na místě předání s tím, že ještě upřesní čas. To mělo být dnes. Týpci prej měli ještě nějaké jednání a pak se jí ozvou. Je půl šesté a ještě se neozvali, nenapsali, nic. Naše aktivní babička jim dokonce kolem půl druhé dvakát volala, jednou psala sms - no nikdo nereagoval.

Přijeli jsme nakonec domů, sestra se rozhodla napsat oněm klukům zprávu, kde jim všechno vyčetla. Kluci ségře obratem odepsali a hádejte co z toho vzešlo.

Kluci se jim omluvili, že toto číslo ani není jejich, a že na to podvodné číslo podají trestní oznámení.

A teď trošku zdánlivě bokem: nedávno se rozešla s klukem. A právě jsme zjistili, že jí dělá peklo. Na slavný facebook vypisoval, jaká je to kurva a kdesi cosi... A najednou si z ní někdo tak hnusně vystřelí? Ten hňup viděl, že na to ségra přihazuje a tak... A mě bylo jasné, proč by jí měli volat ráno 7:10... tou dobou vystupuje z autobusu a jde do školy...

Takže, můj milý Š..........e. Vážně jsi klesl pod úroveň. Měli jsme tě za slušného, hodného kluka. Fakt ses nám líbil. Ale to, že se s tebou rozejde holka (asi měla jiný důvod, než ten, že tě 3 měsíce podváděla - dle tvých slov), ještě neznamená, že jí budeš otravovat život. Nikdo na to není zvědavý. Všichni chlapi velice tvrdíte, jak se holka neumí smířit s rozchodem, jak jsou kluci v pohodě... Podle toho, co jsem se dozvěděla, se tak nějak zdá, že TY se neumís smířit s rozchodem. Pamatuješ, co jsem ti tenkrát řekla? Že jak jí nějak ublížíš, tak si to s tebou vyřídím. A to, že jí otravuješ život jenom proto že jsi ubožák, se mi nelíbí. Takže toho za včasu nechej.

Děkuji za pozornost všem, mizím.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře