Co je to za řidiče??!

2. duben 2015 | 14.58 |

Dnes jsem byla ve městě a jako správný lenoch jsem si počkala na autobus, který mě dopraví domů. Na naší trase jezdí dvě linky do města A a do města B. Takže je mi vlastně jedno, na který autobus nasednu, hlavně, že přijedu domů. Měla jsem ještě asi 15 minut čas, tak jsem skočila do nedalekého obchodu koupit nějaké ty mlsy. Na zastávku přicházím asi 7 minut před hodinou H, autobus na město A tam už stál, tak jdu ke dveřím. Dveře zavřené, říkám si fajn, asi čeká až bude nějaká ta minutka před odjezdem, pak mě pustí. Tak si tam skoro deset minut v dešti stojím a čekám, až se otevřou dveře a řidič, který na mě právě hledí mě vpustí dovnitř... Osudná hodina odbila, autobus se rozjel a já jen bezmocně rozhodila rukama. Měla jsem co dělat, abych udržela pusu zavřenou. Ještě teď jsem z toho hotová. Naštěstí jel za dvě minutky bus na město B, takže jsem si akorát o něco málo počkala a domů jsem dorazila tak, jak tak... Ale co to jako mělo být??!

Jestli si jako myslel, že před JEHO autobusem jenom tak stepuji, protože mám ráda déšť (což je sice pravda ale...) a nikde jinde po celém městě není místo, kde bych stát mohla, tak se plete. Vsadím se, že kdybych zaklepala na dveře toho jeho vozítka, tak se ještě urazí a seřve mě, proč klepu, vždyť mám ještě nějakou tu minutu čas. Jestli měl za to, že stojím u jeho autobusu a čekám na ten druhý autobus, i když bych mohla čekat pod střechou a v suchu, tak to je fakt úplný blb. Vážně netuším, co se mu honilo v hlavě, když vykoukl z jeho místa za volantem a viděl, jak před zavřenými dveřmi jeho autobusu stojí holka a očividně čeká na to, až otevře. Netuším, jestli je to takový ten typ řidiče, který uvažuje "když nepřišlas zrovna, když jsem přijížděl, tak máš smůlu" stylem.

Mám sto chutí říct, co za linku to bylo, z kterého města kam to bylo a na které zastávce mě prostě jen tak nechal. Vážně mám velikou chuť říct absolutně všechno. Ale na druhou stranu (taková potvora sice umím být ale) by jste o mě zjistilí víc, než dost a to se mi nechce :-D

Uznávám, že zrovna mě je jedno, na který z těch dvou nasednu. Že mě tam jeden de§il nechal stát, zrovna mě nijak zvlášť netankuje. Prostě jsem za dvě minuty nasedla na jiný. Ale kdybych chtěla jet do města A, tak se tam prostě nedostanu. Kde mě jako mělo napadnout, že si člověk musí zaklepat, aby ho řidič pustil??? Tohle je pro mě novinka. Není poprvé, co jsem přišla k zavřenému autobusu. A buď mě pustil řidič hned, nebo až nějakou tu minutku před odjezdem. Má mít hňup na dveřích napsané KDO CHCE ODVÉST, ZAKLEPEJTE SI. Pak bych se (v případě potřeby) možná do města A opravdu dostala... Neštve mě to kvůli mě samotné. To jeho chování me do slova a do písmene sere za lidi, kteří se třeba nutně potřebovali dostat domů a kvůli takovým blbcům musí někde dalších minimálně 40 minut čekat na další bus.

Takže lidičky, bacha na řidiče autobusů a nespoléhejte na to, že chápe to, co zrovna vidí. Jinak přeji příjemný zbytek dne i času, než se tu zase ukážu ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Co je to za řidiče??! hroznetajne 02. 04. 2015 - 15:48
RE: Co je to za řidiče??! wolfgirl 02. 04. 2015 - 18:22
RE: Co je to za řidiče??! collette®blbne.cz 02. 04. 2015 - 20:16
RE(2x): Co je to za řidiče??! wolfgirl 03. 04. 2015 - 10:52
RE: Co je to za řidiče??! alienor 02. 04. 2015 - 20:51
RE(2x): Co je to za řidiče??! wolfgirl 03. 04. 2015 - 10:50
RE: Co je to za řidiče??! tlapka 02. 04. 2015 - 22:02
RE: Co je to za řidiče??! michalcejka 02. 04. 2015 - 22:53