Weseni bojte se!

19. duben 2015 | 09.08 |

Narazila jsem na zajímavý článek. Myslím, že většina fandů Grimma ho viděla už dřív, před třemi dny, kdy vyšel.... Nic méně sem dám jeho výpis, protože je prostě perfektně udělaný :-)

Takže kam se nestěhovat, být wesenem? Rozhodně ne na moravu (a raději ani do Prahy). Je tady sice krásně, ale... Nejvíce Grimmů žije v Brně, kde jich najdeme hned 31. Druhé místo má Praha s 28 Grimmy a třetí je Ostrava, kde jich pobíhá 27.  Rodinných příslušníků Nicka Burkhardta je u nás rovnou 17, nejvíce jich žije v Praze. S potenciální Juliette to k sobě nemají nejblíž, protože u nás žijí jen dvě osoby Silverston, a to v Brně. Momentálně ale Juliette zajímá spíš kapitán Renard. Každá by mohla mít hned dva, ale museli by se přestěhovat právě do Prahy, kde jsou Renardové všichni čtyři. Ani bez Adalind se to neobejte - v ČR žije 8 lidí s příjmení Schade. No, máme tady dost čarodějnic... Nemůžeme zapomenout ani na Nickova parťáka. Griffinů je unás 17, z toho v Praze jich je nejvíce.  Seržant Wu má tady také své místo. Nejvíce v Praze a Brně. Celkem jich je devět. Dokonce ani Jejich wesenští přátelé úplně nezmizeli. Problém je, že Monroe a Rosalee musí držet vztah na dálku. Rosee sice žije v Praze, ale její milý za ní musí dojíždět buť z Kutné hory nebo Mariánských lázní. Jestli jste si oblíbili Rubel, můžete se zajet mrknout do Kolína. Tam se jedna totiž nachází.
Dobrý na tom je snad jenom to, že princ Viktor Beckendorf tady alespoň zatím neotravuje...

Tak, kde by jste se usadili, být českým wesenem? A jakým wesenem by sjte chtěli být? Mě se líbí Fuchsbau - také se snažím vyhnout problémům, když to jde. Toho, koho považuji za přítele nikdy nezradím... Navíc vyčůraná jsem prý už od mala :-D No prostě liška, jak má být :-D


Jinak jsem si článek vypůjčila a přepsala ze stránky edna.cz :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře