Představení

22. červen 2015 | 02.00 |

Dovolte, abych se vám představila. Jmenuji se Emi, a panička mi říká Emi, Emičko. Sice chtěla původně Kim, pak Viki a nakonec Emu. Ale zjistila, že stejně na mě bude volat tak, jak už to dnes udělala, tak se rozhodla pokřtít mě právě Emi. Říká, že je to obdoba jména Amy. A také, že prý mi to jméno sedí. Tak doufám, že se neplete.

Ale zpět k představování. Už víte, že se jmenuji Emi. Je mi asi jeden měsíc, plus mínus, nějaký ten týden. Jsem jedna ze tří sester. Mamince se podařilo mít jenom holky. Ale jsem taková chlupatější po tatínkovi. Prý jsem klidná holčička, ale já jim ještě ukážu! Dneska jsem byla poprvé na rukou své paničky. Ale ještě mě nechala u maminky. Odveze si mě až příští víkend. To musím ještě stihnout zařádit v kotci pro králíky. Potom mě chce dát do klece. Doufám, že to přežiju. A také mě chce vzít k nějakému doktorovi na prohlídku. Tak snad mě to nebude bolet.

Panička už má všechno nakoupené. Do klece prý dostanu i domeček s okýnkama. To neznám, ale něco mi říká, že se tam budu paničce schovávat. A dokonce na mě čeká kamarádka - další morčátko, také holka. Doufám, že mě bude mít ráda. Už je jí rok. Ale třeba se od ni něco naučím.

Emi 1

A prý jsem fotogennická. Hotová modelka :-)

Emi 2

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Představení tlapka 22. 06. 2015 - 11:07
RE: Představení nekra 29. 11. 2015 - 15:02