Už jsem v novém

24. červen 2015 | 12.17 |

Dneska ráno panička vstala a čekalo ji v obýváku překvápko. Já :-) Včera, se na mé sestry přišla podívat jedna holka a doprovod jí dělala maminka paničky. A tak se rozhodla, že už mě odveze také. Panička přišla z práce až o půl 12 v noci, takže do obýváku už nešla. Ale dneska ráno byla opravdu překvapená. Emička je doma!

Ten domeček s okýnkama se nějak zmenšil a já se tam nevlezu. Tak panička dneska vyhodila dalších pár desítek korun za nový domeček, tentokrát dost velký na to, abych se tam vlezla i za rok. Dokonce jsem v noci objevila i napáječku, takže se panička nemusí bát, že bych snad umřela žízní. A už jsem jí i utíkala po kleci, aby mě hned tak neodstala. Stejně se to nakonec paničce povedlo a já se objevila v její náručí. Ale jestli si myslíte, že vyhrála, tak to se pletete. Když už mě měla na rukou, tak jsem ji alespoň poškrábala. A hezky na peřince - HAHA. Za to jsem si vysloužila výlet po její posteli. Když už jsem byla v té pomstichtivé náladě, tak jsem jí tam zanechala pár bobků. Ale byla sranda šmejdit a zapadnout mezi polštář a čelo postele. Vůbec jsem nešla vidět.

Také jsem dneska slyšela tu druhou morčici. Něco na mě kvíkala, tak jsem na ni také kvíkla, aby si o mě nemyslela, že jsem snad nevychované morče. Pak musela jít panička do města pro ten nový domeček, tak mě vrátila zpátky do klece. Když přišla a vyměnila mi domky, tak jsem se z dobré vůle nechala i pohladit. Ale jenom trošičku, aby si snad nemyslela, že jsem snadno ochočitelná. A ještě jsem za odměnu dostala kousek zeleného z melounu. A dokonce i s troškou toho černevného.

Jenom nějak nevěřím tomu domku. Je to takové veeeelikaaaanské iglů s dírou uprostřed. Nevím, je vůbec bezpečné tam jít? Aby mě to nesnědlo, nebo tak něco. To se budu raději krčit vedle toho domku, nebo někde nalepená na stěně klece. Také tam mám takovou malou žlutou "schovku". Ta se mi docela líbí, jenom kdybych nebyla tak obrovská, no... Ale do domku mě nedostanete!

Emi 3A tady se snažím schovat. Jenom panička nějak nemůže otočit fotku :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Už jsem v novém wolfgirl 24. 06. 2015 - 12:22
RE: Už jsem v novém nekra 29. 11. 2015 - 21:11
RE(2x): Už jsem v novém wolfgirl 07. 12. 2015 - 08:17