Imigranti za dveřmi

22. červenec 2015 | 21.41 |

A to doslova... Asi dva kilometry od našeho bydliště se v lesích "ubytovali" návštěvníci z východu. No tak to teda ne, jako.

Nedávno jsem četla, že se Slovensko cuká přijmout imigranty. Fandím jim. Jenom my jsme tak blbí, že bez okolků přijmeme každou špinu, které se sem chce. Co my, jako EU máme s tím, že oni nechtějí být tam, kde patří? Když se v Evropě začne válčit (hlavně nic nepřivolávat), tak nás žádná Afrika, nebo nedej bože Amerika nepřijme. Ale ne, my jsme tak pitomí, že si neuvědomujeme, co je jasné každému druhému. OK, vyplácet Řecko je podle mě také kravina, ale dejme tomu. Jak s námi souvisí islámisté opravdu nechápu. Jestli mi dá někdo nějaký PÁDNÝ důvod, proč je tady mít, tak prosím.

Si jako myslí, že se mezi ty "neškodné" nevmíchají členové spící buňky, tak jsou snad úplně pitomí ti lidi. A vůbec - když už tady chtějí být, tak ať lezou do Prahy poděkovat na Hrad a neusazují se tady na jižní moravě. Máme tady málo černých bo co?

Fajn. Netvrdím, že jsou všichni špatní. Ale už vidím, jak budou považovat stavbu mešit či co to mají a pomalu ale jistě nám začnou vnucovat jejich víru. Už teď si připadám, jako menšina. A ještě si sem nacpeme nějakou špinu z východu.

Upozorňuji všechny, kteří mě začnou nadávat, jaký nejsem rasista a kdesi cosi - ANO! Do jisté míry opravdu jsem. Naštěstí (někdy hlavně pro ně) jenom pasivní, který pindá a nemá je v lásce. Na druhou stranu, ti, kteří opravdu dělají, jako každý druhý bílý a neběhá jenom po sociálkách a neptá přídavky na svých deset dětí, tak fajn. Dokonce jsem měla kamaráda cigána. U nich doma jsem se kolikrát styděla, protože já jsem šílený bordelář, kdežto on měl v pokoji uklizené... no na kluka až moc.
Takže s normálními lidmi ať už černými nebo bílými problém nemám. Ale islámisté - s tím mám problém už teď.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Imigranti za dveřmi marinka 24. 07. 2015 - 22:26
RE(2x): Imigranti za dveřmi wolfgirl 26. 07. 2015 - 10:22
RE(3x): Imigranti za dveřmi márinka 26. 07. 2015 - 22:25
RE(4x): Imigranti za dveřmi wolfgirl 27. 07. 2015 - 12:26
RE(5x): Imigranti za dveřmi márinka 29. 07. 2015 - 23:06