Článek Nahoře bez?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nahoře bez?

06. 08. 2015 - 15:58

vera-nike: No jo, v některých věcech si očividně před zákonem být rovni nemůžeme... hlavně, že máme nadstaveno, kolik žen je v jaké profesi, ale abychom měly možnost se (ne)oblékat, jak se nám zachce, to ne-e... já sic chodím teď v tom vedru po zahradě ve sportovní podprsence, protože přece jen, úplně bez by mi to trochu znepříjemňovalo aktivní činnosti, ale tak, proč bychom nemohly mít v tomhle stejná práva jako muži, to netuším... to, že naše prsa jsou vyvinutější neznamená, že se za ně musíme stydět, nebo snad ano?

---
vera-nike.pise.cz

06. 08. 2015 - 17:20

sayonara: Mně se to taky zdá trochu divné. Takhle musím šaškovat v sauně s ručníkem místo toho, abych ho normálně omotala kolem pasu a byla v pohodě.

---
sayonara.pise.cz

06. 08. 2015 - 19:17

wolfgirl: No aspoň v té suně by mohli být vyjímky...

---
wolfgirl.pise.cz

06. 08. 2015 - 21:18

zlomenymec: Já jsem za chození žen nahoře bez všema deseti, i povinně bych to nakázal

Jo a mimochodem: http://zlomenymec.pise.cz/185-kdyz-rovnopravnost-tak-rovnopravnost.html

---
zlomenymec.pise.cz

06. 08. 2015 - 21:47

wolfgirl: A také je zajímavé, že s vrškem od plavek nikdo problém nemá, ale vyjít si do města v podprdě to už je oheň na střeše. Přitom v plavkách je toho kolikrát vidět víc než ve spodním prádle
Jinak dík všem za komenty

---
wolfgirl.pise.cz

06. 08. 2015 - 22:32

nekra: Tak diskriminace to je, to souhlas.
Jednou z možností je prosadit, aby nahoře bez mohl chodit každý (bez ohledu na pohlaví).
Druhou možností je to všem (bez ohledu na pohlaví) zakázat. A k porušování se stavět konzistentně.

Prosazení i konzistence ve vynucování zákazu by byla si myslím problematická, ale stejně mám dojem, že zakázat to všem by bylo jednodušší, než to všem povolit.

---
nekra.pise.cz

06. 08. 2015 - 23:46

sayonara: Tak nevím, proč zakazovat něco, co nikomu neubližuje. To potom můžu tvrdit, že jelikož je v Praze spousta hnusných lidí, jejichž zjev pobuřuje můj umělecký jemnocit, mělo by se jim zakázat vycházení, resp. raději zakázat před setměním vycházet všem, aby nikdo nemusel rozhodovat, kdo je šeredný a kdo už ne.

---
sayonara.pise.cz

07. 08. 2015 - 08:17

nekra: sayonara: Tak s tím, že to nikomu neubližuje, máš pravdu (i když to ani ženská nahota). Napadlo mne to v souvislosti s tím, že by to bylo fér - stejně jako je fér, aby všichni mohli chodit nahoře bez, tak by bylo fér, kdyby všichni nesměli.

Obecně: Ještě mne v noci napadlo, že by to mohlo být i většímu erotickému významu přikládaným ženským prsoum než mužským. A to hlavně, jestli to tak vnímají ty ženy.
Nemyslím tím, že je v pořádku sahat na (nebo dokonce osahávat) cizí lidi, ale jestli žena uplatňuje svoje právo na nahoře bez a při náhodném doteku bude kvičet cosi o osahávání, tak to je blbě taky - není zas fér, aby si k polonahýmu chlapovi lidi (s)měli dovolit víc než k polonahý ženský.

---
nekra.pise.cz

07. 08. 2015 - 22:39

sayonara: No, nevím, nevím, mužské bradavky jsou na seznamu erotogenních zón stejně jako mužské. Sice můj statistický soubor není dostatečně velký na to, abych porovnala, jestli jsou víc erotogenní ženské nebo mužské, nicméně to je jedno.

Jelikož jak říkal náš fyzikář, když jsme si stěžovali, že nás moc zkouší a není to fér: Život není fér a měli bychom si na to zvyknout.

---
sayonara.pise.cz

08. 08. 2015 - 08:07

wolfgirl: Svatá pravda - život není fér... Tak proč se ho nesnažit si ho zpříjemnit?

---
wolfgirl.pise.cz

08. 08. 2015 - 16:58

nekra: Nee, nesouhlasím. Život sice není fér, ale nesouhlasím, že bychom si na to měli zvyknout. Jsem pro to, že bychom ho měli měnit, aby k nám fér byl.

---
nekra.pise.cz

08. 08. 2015 - 18:25

wolfgirl: Souhlasím...

---
wolfgirl.pise.cz

24. 08. 2015 - 12:12

marinka: O tomhle jsem dlouho přemýšlela. Osobně mi nevadí, že to neni dovolený, protože potřebu chodit nahoře bez nemám (ale to jsem já), nicméně zkusím-li se na to podívat z pohledu chlapa, kterej krom okukování žen potřebuje přes den taky něco udělat a soustředit se na to, tak se to dá pochopit. Polonahý chlap sice taky může přitáhnout pohled nejedné ženy (zvlášť pokud má pěkné tělo ), ale žena se dokáže lépe soustředit na víc věcí než muži a nebude prostě zírat.Dovedeš si představit, co by bylo v létě bouraček, popadaných cyklistů atd., kdyby jsme chodily nahoře bez?...Spravedlivé to sice úplně není, ale minimálně je to ohleduplné (vůči velké části mužské populace).

---
marinka.pise.cz