Stráááášně dlouho jsem tu nebyla

16. září 2015 | 15.00 |

... a řeknu vám proč. Konečně jsme se s V sestěhovali. Jenže ještě nemáme net a to mi trošičku ztěžuje přístup. Ale alespoň nějaké novinky vám v bodech řeknu.

1) Nejhorší věc, kterou můžete v novém zažít, je pavouk. Ale obrovský!! Kdyby to byla normální johana, pepa, hajzlák.... nebo křižák. Tak to třeba nějak přežiju. V mém případě hodně ztěží, ale přežiju. Jenže takové potvory typu "sklípkan", kterých se bojí i normální člověk, to už je na mě fakt moc. Ještě, že mám V, který je schopný je nějakým tím způosbem zlikvidovat.

2) Druhá nejhorší věc. Pes. Za prvé jsem ho ani nechtěla, protože teď jsme rádi, že vyjdeme finančně a časově spolu a mě se vlastně ani nikdo neptal. Prostě tady ten pes zůstal. Za druhé je to nevychované, protože jeho majitel se o něj de-facto nestaral. A za třetí mi jako ekzematikovi začal vadit. A to nejhorší na tom všem je, že ho prsotě nemůžeme udat. Darujeme pejska ale nikdo prostě nechce tříletého puberťáka. Přitom by jsme jim k tomu dali ještě i pytel granulí... A jediný kdo by si ho hned vzal, by ho dal do guláše. A to mi prostě svědomí nedovolí.

3) No a teď začíná jít do tuhého. Už nevím, co vařit. Navíc V je polévkový, ale pytlíkové polévky prostě nejí. Jenže já polévková nejsem takže mi ani nepříjde, že polévka není, navíc jich ani moc neumím... A každý den vymýšlet, co vařit -  no to je děs. Ještě, že se mi daří vařit na dva dny. Na druhou stranu to V vždycky sní, takže alespoň nejsem nejhorší kuchařka :-D

4) Mám auto. Své vlastní mi V nechce půjčovat, ale vlastně ho plně chápu. Vzhledem k tomu, že sice mám papíry už nějaký ten rok, ale nejsem vyježděná, tak je blbost, aby mi dával silnější auto s (upřímně) úplně blbou spojkou :-D Já vím, to se spojkou je chabá výmluva, proč mi to auto kucká. Ale teď mám svoje vlastní autíčko, s technickou na dva roky a do šrotu alespoň na něm nemám co pokazit... ale jede, brzdí a co se týká spojka-plyn to je něco. Vůbec mi to nekucká a to je u mě co říct... Dnes jsem jela pro zbytek věcí k mamině a přežilo to auto i každý, koho jsem potkala, takže cajk. Jenom mě jaksi nedošlo, že toto auto je vlastně "ruční automat" a tak jsem ještě utíkala vypínat světla :-D

5) V má víc much, než bych řekla. Takže mě pomalu začíná lézt na nervy :-D Ale tak na druhou stranu umí i pomáhat. To zas nemůžu říct, že ne.

6) No, Emička si zvyká v novém prostředí, dneska dokonce V nadala, když řekl, že půjde do polévky. Ségra je nadšená, že má konečně pokoj jenom pro sebe, já můžu být ráda, že mám alespoň půlku postele pro sebe...

Tak to by bylo asi tak v kostce všechno. Slibuju, že jakmile budeme mít net, tak budu psát pravidelně. Nebo alespoň častěji ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Stráááášně dlouho jsem tu nebyla márinka 16. 09. 2015 - 20:59
RE(2x): Stráááášně dlouho jsem tu nebyla wolfgirl 19. 09. 2015 - 14:34