Mám problém...

12. říjen 2015 | 09.27 |

Víte, snažím se na všem a na každém vidět alespoň jednu dobrou věc. Nejspíš proto mám tak ráda zvířata, protože na každém z nich je něco hezkého. Psí oči, kočičí lísání se, kudlanka je sama o sobě zajímavá. Dokonce i mí "oblíbení" pavouci mají různé techniky lovu. To je na nich úžasné. Na každém člověku je také něco hezkého. Například i mezi padouchy je plno zajímavých lidí. Například jsem vždycky obdivvala hackery, kteří se dostali do tajných souborů v Pentagonu... I ten nejprotivnější člověk je třeba expert na matiku, což v mém případě musím obdivovat násobně :-D... Ale mám problém.

Jeden jediný člověk mi toto moje přesvědšení kazí. Na něm totiž nejsem schopná najít nic dobrého. Od jisté doby. S odstupem času vidím, jak strašně mě ublížil. Tolik let mě jenom shazoval, nevěřil mi v ničem, do čeho jsem se pustila. Dokonce i když jsem udělala řidičák a sedla poprvé za volant našeho auta, měl pořád jenom samé výtky. Jasně, že každý dělal chybky, než se vyjezdil. Ale než aby řekl například "dneska ti to šlo, už ses zlepšila při rozjezdech" (s čím jsem vlastně nikdy velký problém neměla), tak raději řekl "přeřadilas později, než je dobré". Dokonce měl svoji oblíbenou větu: "kdybys to nedělala ve škole, tak to ani neuděláš, že?" Jak kdyby jsme měli jinačí pravidla, dělali jiné testy a při jízdách v autě ani neseděl komisař.
Jistě víte, že při setkání s pavoukem ztuhnu, v lepším případě uteču. Ten člověk mě nikdy nevěřil. Dokonce i ten můj strach shazoval. Raději se mi vysmál a nechal mě v tom, než aby prostě řekl "to nevadí, příště to určitě překonáš" a zabil tu ludru. Můj V má s těma potvorama také problém. Ale nikdy se nestalo, že by řekl "mě to také vadí, prostě ho tam nech" nebo něco podobného. Prostě jde a udělá to, aby za mnou nemusel do blázince... hihi.
Raději se vymluvil na málo času, než aby udělal to, co slíbil..... Mohla bych pokaračovat do nekonečna. Ale myslím, že chápete.

Víte, strašně moc se snažím i na něm vidět alespoň jednu jedinou dobrou věc. Ale prostě to nejde. Ten člověk je v mých očích tak strašně zlý, tak sobecký a takový hajzl, že i kdybych na konec našla nějaké to pozitivum, tak se mi obratem změní na negativum. I kdyby se z něho stal miliardář s vilou na vlastním ostrově a nejnovějším modelem lamboghini, tak se mi to nebude líbit protože.... nějaký důvod bych měla. Tak strašně může jeden člověk druhému ublížit. To je podle mě strašně smutné. A nevím, co s tím.

A jestli někdo z vás začne o odpuštění, tak mu vrazím. O to se snažím už strašně dlouho a pokáždé udělá další věc, která jakoukoliv snahu prostě udusá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mám problém... malá marioneta 12. 10. 2015 - 13:52
RE: Mám problém... hroznetajne 12. 10. 2015 - 18:59
RE: Mám problém... wolfgirl 13. 10. 2015 - 09:53
RE: Mám problém... tlapka 13. 10. 2015 - 19:40