Článek Jak se nezbláznit

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak se nezbláznit

19. 11. 2015 - 14:00

marinka: . Tohle je fakt všude tak podobný až se jeden musí smát.
Zejména to nádobí a hadry přes křeslo,u nás tedy na zemi v uličce mezi postelí a zdí(hlavně, že si tam na ně našrouboval věšák).
Podle mě ty chyby jde dobře vidět když spolu dva začnou bydlet. No a jak se s tim "poperou" je na nich.

---
marinka.pise.cz

19. 11. 2015 - 20:38

wolfgirl: třeba se jen dicky netrefí na ten věšák
Jinak dík za koment

---
wolfgirl.pise.cz

20. 11. 2015 - 12:31

am: Mě se líbí ta snaha o převýchovu Jak spolu dlouho jste? Hadry u nás běžná věc, děti mi to dělají taky. Obzvláště synátor A můj manžel zásadně neříká, že mi umyje nádobí. To jsem od něj nikdy neslyšela

---
am.pise.cz

20. 11. 2015 - 12:48

wolfgirl: No že to dělají děti, to dokážu pochopit... ale ten můj už z děckých let vyrostl... papírově Jinak jsme spolu přes rok a bydlíme čtvrtým měsícem.. trošku jsme do toho skočili

---
wolfgirl.pise.cz

20. 11. 2015 - 14:13

am: Tak až spolu budete třináct let, tak pak písni, jak moc se dal převychovat A s tím skokem, jsi mladá, alespoň si bydlení vyzkoušíte, než si pořídíte třeba špunta A je to tak lepší.

---
am.pise.cz

29. 11. 2015 - 14:56

nekra: Tohle je hrozné! Ale zlepšilo mi to náladu, ještě že zrovna partnera (natož partnerku) nemám . To mně někdo zkoušet převychovat nebo poskládat oblečení, tak ho nejspíš seřvu na dvě doby .
Osobně souhlasím hlavně s bodem 3), vytáčí mne, když po mně někdo uklidí a ještě mi to vyčítá (přitom se rozhodl to po mně uklidit dobrovolně, tak ať si nestěžuje!). K dvojce mám trochu výhrady, za cholerika se považuju taky a myslím si proto, že cholerik jen tak uklidnit nejde - je třeba počkat na vhodnou chvíli, až se vyběsní. No a k jedničce, za to bych "vraždil" .

Na konci mne ještě potěšilo, když jsem se dozvěděl, že máš morče. Morčata jsou super (i když dokážou okousat nábytek a tak), jsem zvědavej, jestli to je klasický hladký, rozeťák nebo angorák.

---
nekra.pise.cz

06. 12. 2015 - 20:08

wolfgirl: Komentář na takový článek s pohledu chlapa fakt potěší Díky moc. A k tomu morčátku: Ema je takové to "klasické" morče. Žádné vlasaté ani takové to "oškubané"... to je mimochodem šíleně škaredé Jinak v rubrice "Emin deníček" mám i její foto, tak můžeš mrknout

---
wolfgirl.pise.cz

07. 12. 2015 - 15:08

movies: Fakt dobře napsané. Je to pěkný pohled do ženské hlavy. Jenom jednu poznámku: Přece když hodím džíny na křeslo, tak se moc nepokrčí. A navíc, když si je dám zpátky na sebe, tak se to zase srovná.

---
movies.pise.cz

07. 12. 2015 - 16:17

wolfgirl: No jo, když si je přehodíš přes opírátko nebo tak, tak se nepokrčí. Ale když je zmuchláš tak, jak je vyslečeš, tak věř, že se hned tak nenarovnají...

---
wolfgirl.pise.cz