Článek Myslím, že je to tady...

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Myslím, že je to tady...

10. 04. 2017 - 14:51

milan2: Hup na krávu a je tele?
Obvykle to tak rychle a snadno nejde.
Hlavně je třeba nic nečekat a brát to, tak jak to jde. Láska naplno a se vším a když k tomu přijde i to mimino, je to skvělé. Ale hlavně nečekat a netrápit se po každém cyklu "zase nic". To té lásce škodí.
Jsem "zasloužilý" tatínek (a moje děti všechny mají stejnou maminku), ale ani mně to nešlo hned a mezi dětmi jsou prostě rozestupy větší, než jsme plánovali.
A až to vyjde, tak ať tatínek nezapomene toho mrňouska hladit už v bříšku. Plochou dlaní kolem pupíku stále stejným směrem (nejlépe v souladu s peristaltikou, aby Vám nezpůsobil problém) a každý den večer před spaním aspoň čtvrt hodiny. Pak pohyby děťátka ucítíte o měsíc dří a i on to děťátko dřív ucítí a v pozdějších fázích těhotenství budete oba překvapeni, jak se to děťátko každý den večer pro to pohlazení tlačí. Je to fantastické. A děťáku se pak také chce více na svět - vždyť ví, že ho tam s láskou čekají.

10. 04. 2017 - 14:56

wolfgirl: Je pravda že po něm tolik toužím, že každý měsíc doufám, že žádné ms nedojde.. i když to bylo do teď hoooodně nepravděpodobné. Chce to klid a neřešit to, ale jak toho dosáhnout - neřešit to??

---
wolfgirl.pise.cz

11. 04. 2017 - 18:26

sayonara: Tak hodně štěstí! Je pravda, že všem to nejde hned, ale někomu přece jenom ano. Třeba naše dvojčata jsou vyrobená tak, že jsme si řekli, že uděláme dítě... A udělali jsme dvě.

Na mateřskou potřebuješ, aby aspoň jeden z vás měl dostatečně vysoké odvody na sociální pojištění, pak budeš dostávat 70 % z toho platu do maximální výše cca dacet tisíc mateřské. Takže i s ŽL by to mělo jít, ale většinou když lidi podnikají, tak se snaží o co nejmenší odvody.

Doporučuju předem nastudovat, jak se přebaluje, jestli budeš chtít používat látkové plenky, vyjde to levněji. A až se zadaří, tak se hodí jíst železo.

A vyspat se do zásoby.

---
sayonara.pise.cz

12. 04. 2017 - 15:19

wolfgirl: Tak toho železa se nebojím - víš kolik šrotu máme na dvoře? No a s tím vysáním nevím, nevím.. to abych svojého poslala spat k sousedům vzhledem k tomu, že chrápe přes 3 pokoje až záchod

---
wolfgirl.pise.cz

14. 04. 2017 - 15:20

hroznetajne: Taky se přidávám a držím palce !

---
hroznetajne.pise.cz