Myslím, že je to tady...

10. duben 2017 | 11.52 |

Tak se zdá, že se ten můj chlap definitvně rozmyslel. Sice to i tak beru na lehkou váhu, protože přece jenom  se každý druhý den rozmylí jinak a já to pak prožívám psychicky hůř, než bych chtěla, ale jak říkám - zdá se, že je to tady.  Asi 5 dní před Ov jsme spou byli a prostě to do mě "fúkl" s tím, že o tom přemýšlel a kdesi cosi. Včera jsme spolu byli zase a že "co když to zrovna dneska prostě vyjde"... tak ho tak rádoby uklidním, že jestli to mělo vyjít, tak to vyšlo už posledně. Což si myslím, že je to jediné, co ho udrželo v akci až dokonce. Ale prostě ho nevytáhl. A věděl, že jsme v "rizikovém" období. Sranda je, že netuším, kdy přesně OV mám, protože mě cyklus docela skáče a hýbe se v průměru od 29 do 31 dní. Takže je dost možné, že teprve dneska je plus mínus den Ov. A eště větší sranda je, že V vlastně ani netuší, kdy přesně mám co mít, což je dost zajímavé, vzhledem k tomu, že 100% ví, kdy mám MS. Nebo by měl vědět. A podle mě je dost chytrý na to, aby si to spočítal. Navíc je to popsané i v té knížce, co jsem mu dala. A je to tam popsané tak, že to pochopí i ten chlap. Konec konců je to knížka pro tatínky psaná tatínkem....

A ještě větší sranda je, že jsem dneska už stihla mít 2 štamprdle - holt se tu stavil strýc  Ještě, že v prvních týdnech s tím případným prckem nejsme propojení, takže cajk. Ale něco mě říká, že bych se pro všchny případy měla krotit.

Včera jsem taky měla řeč se švagrovou baby kamaráda mého chlapa - přeberte si to jak chcete. Ta má roční holčičku, druhá má skoro dvouletého klučinu, takže jsem byla ve svém živlu. No a tak jsme se bavili, takže zhruba vím, jak je to s mateřskou a rodičovskou atd. Nejlepší na tom je, že V mě sám navrhl, abych tyto "maminovské" záležitosti, jak se říká, očekovala. A myslím, že to finančně půjde utáhnout. Ještě musím zjistit, jak je to s mateřskou, když jste na ŽL, protože plánuju kupovat eshop. Zítra jdu za právníkem skrz smlouvu a dneska jde V do banky, tak jdu s ním a zrovna se zeptám na nějakou tu půjčku. Něco jsem našla, má to být "nenáročné", tak jestli, tak budu chtít tam to.

Ale i když mám trošku větší na ději, jak když to děláme 3 dny po MS, tak to pořád beru krapet flegmaticky, ať se zase nezklamu. Ale když mu to vydrží... kéž bych věděla, jesltu tu knížku už aspoň otevřel - na co mu ju dávám, taky že jo.

Toliko novinek z posledních dní, co stojí za zmínku

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Myslím, že je to tady... milan2 10. 04. 2017 - 14:51
RE(2x): Myslím, že je to tady... wolfgirl 10. 04. 2017 - 14:56
RE: Myslím, že je to tady... sayonara 11. 04. 2017 - 18:26
RE(2x): Myslím, že je to tady... wolfgirl 12. 04. 2017 - 15:19
RE: Myslím, že je to tady... hroznetajne 14. 04. 2017 - 15:20