Chlapi jsou úchyláci..?

14. červen 2017 | 12.50 |

Když je chlap sám v parku poblíž dětského hřiště, už je to zákonitě úchylák a pedofil. Když tatínek utírá svoji dcerku, už je to úchylák. Když chlap mrkne do kočárku, už je to pedofil.... vážené dámy, opravdu vám tento způsob myšlení připadá normální??

Jakože chlap si nemůže sednout na lavičku a sledovat, jak si hrají děti? Kdyby si tam sedla baba, tak to nikdo ani nepostřehne. Když starostlivý tatínek přebaluje svoji dcerku, tak se zákonitě dotýká i jejího zadečku a pipinky a tak. Ale copak ji má nechat špinavou jenom proto že to není maminka - ženská? A proč by chlap nemohl nahlídnout do kočárku? Třeba má v porodnici ženu a tak jendoudše mrkne na toho prcka, kterého v bledě modrém bude mít za pár hodin v náruči. To ty baby opravdu uvažují tak blbě? A zajímavé je, že tento problém je ve většině případů, pokud se jedná o holčičky. Když chlap utře svého syna, je to v pořádku. Když utře dcerku, je to pedofil. Tak jako buď ať ta baba nepouští k chlapovi ani kluka ani holku nebo ať se vzpamatuje. Dyť to je uvažování jak pojďme dom a zpátky.

Netvrdím, že mezi nama jsou chlapi, kteří mají takové úchylky. Ale taky jsou tady ženské, které svoje novorozeňátko hodí do popelnice, uvaří v mikrovlnce a drží X let zavřené ve skříni a pouští ho jenom proto, aby ho ojel nějaký dýler a ona měla na fet. Víte kolik je tady černých obchodů s dětmi, které jsou unesené? Ale když jdete na poštu, tak vám nedělá problém nechat kočárek s mimčem nějaké náhodné paní, která se nabídne, že vám toho prcka pohlídá. Ale nedej bože, aby se na toho samého prcka podíval chlap. To na tu poštu maminka raději ani nejde. Přitom kolik chlapů je v tomto směru slušnějších, než bab. Jenom proto že jde o chlapa neznamená, že se dětem něco stane nebo děje. A naopak.

Měřme všechny jedným metrem. Když si musíte honem zavolat děcko z houpačky, protože poblíž sedí chlap s mobilem v ruce, tak si to děcko zavolejte také v okamžiku, kdy na stejném místě sedí baba a dívá se na ty děti. To že je to baba neznamená, že se kochá pohledem na děti, které chce jednou mít. Ti chalpi taky touží po rodině úplně stejně, jako některé ženské touží po tom ukradnout vaše děti, zneužit a pak prodat. Dívejte se na to střízlivě. Velice se tady každá druhá ženská ohání rovnoprávností a feminismem a kdesi cosi, ale nepříjde mě zrovna férové a rovnoprávné, když jedno pohlaví předem odsoudíte jenom proto že má pindíka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Chlapi jsou úchyláci..? hroznetajne 15. 06. 2017 - 10:10
RE(2x): Chlapi jsou úchyláci..? wolfgirl 15. 06. 2017 - 10:56
RE: Chlapi jsou úchyláci..? sayonara 15. 06. 2017 - 11:25
RE(2x): Chlapi jsou úchyláci..? wolfgirl 15. 06. 2017 - 14:00
RE(3x): Chlapi jsou úchyláci..? sayonara 16. 06. 2017 - 21:18
RE: Chlapi jsou úchyláci..? milan2 27. 06. 2017 - 15:55