Článek Chlapi jsou úchyláci..?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Chlapi jsou úchyláci..?

15. 06. 2017 - 10:10

hroznetajne: S tím souhlasím! Možná před pár lety bych s tebou tak úplně nesouhlasila, ale nedávno jsem se setkala ve svém okolí s nějakým "lehce pedofilním" chováním ze strany žen. A od té doby si říkám, že je možné snad úplně všechno.
Ale ve společnosti je to tak prostě nastavené. Muži jsou většinou dáváni jako příklad někoho špatného. Protože o vražedkyních a zlodějkách (jakožto ženách) se zas tak moc nemluví .

---
hroznetajne.pise.cz

15. 06. 2017 - 10:56

wolfgirl: Je to smutné. Pravda, ale smutné

---
wolfgirl.pise.cz

15. 06. 2017 - 11:25

sayonara: No přesně. Je to dost nefér, že já si se svými dětmi můžu dělat, co chci (myšleno v dobrém a nejlepším smyslu), můžu kravit, jak se mi zachce, ale chlap je ve stejné situaci vnímán přinejmenším divně. Přitom je to super, takhle blbnout.

---
sayonara.pise.cz

15. 06. 2017 - 14:00

wolfgirl: Přesně. Navíc chlap, kterému nedělá problém přebalit svoje dítě je podle mě hrdina. Vzhledem k tomu, že chlapi mají (narozdíl od nás bab) čich a tím pádem v plenkách cítí, to co my ne.

---
wolfgirl.pise.cz

16. 06. 2017 - 21:18

sayonara: S tím čichem bych si nebyla tak jistá. Já občas cítím i to, co není. Fantomové smrady.

---
sayonara.pise.cz

27. 06. 2017 - 15:55

milan2: To abych se bál pomazlit se s vnučkou, že...
Pedofilie je velmi zřídkavá sexuální aberace. U žen se vyskytuje také, avšak není tak snadno rozeznatelná.
Něco jiného je hebefilie, což ale snad aní není deviace, ale zvýšeného libida při přetrvávajícím pocitu ujíždějícího vlaku. Z toho jsou ty svazky starších pánů s mladými slečnami a též zralých žen s chlapci zajíčky (např. pár Macronová-Macron).
Ovšem u nás feministky a novináři rozpoutali šílenou dlouhodobou kampaň proti mužům a z každého rozvádějícího muže je rázem úchyl zneužívající vlastní dceru, jako třeba teď čerstvě ten Paroubek...