Článek Mladým se nechce dělat

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Mladým se nechce dělat

14. 04. 2015 - 08:13

movies: Je škoda,že si nemůžeš nic najít ve svém oboru. S těmi mladými co se jim nechce dělat to není tak jednoduché, kolikrát ani nezáleží na věku, aby byl někdo flákač. Ale zažil jsem kluky, co vylezli ze školy a fakt se jim nechtělo, ale pak zas byli takoví, co si té práce vážili a byli rádi, že se můžou osamostatnit.

---
movies.pise.cz

14. 04. 2015 - 15:22

wolfgirl: Tak určitě jsou takoví a makoví... ale "zastávala" jsem se těch, kterým se dělat chce... Flákači, ať si jdou... kamkoliv

---
wolfgirl.pise.cz

14. 04. 2015 - 17:52

protistadu: Tyhle důchodcovské kecy fakt miluju. Většinou ti, co mají plnou pusu rozumů, tak ještě žijou v době před 30ti lety a nemají totálně přehled o aktuální situaci . Je to smutné s tou prací, člověka vážně s praxí nikam nechtějí vzít a je to jak začarovaný kruh .

---
protistadu.pise.cz

15. 04. 2015 - 22:42

tlapka: Už asi půl roku nespím kvůli obavám, že skončím na pracáku. Doufám, že dámy mají klidnější spaní. Je hodně těch, kterým se fakt nechce (někdy jsem až překvapená, co moje šéfka ocení, že "to není tak samozřejmé"), ale to je v každé generaci. Kdo chce, vidí to.
Ale měla jsem štěstí na opačnou zkušenost - dvě dámy důchodového věku v tramvaji rozebíraly, jak to mají mladí dneska těžké a musím říct, že když jsem vystupovala, nebylo mi z toho nejlíp... ale aspoň jsem se před nimi necítila jako socka a vyžírka.

---
tlapka.pise.cz