Článek Je to jen ekzém

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Je to jen ekzém

08. 06. 2015 - 21:15

iva: Dobrý večer,
úplně si dokážu představit, jak vám je. Hrozně. Unaveně. Nasraně. A vůbec...
Doufám, že vás nenaštvu, ale už jste zkusila kineziologa? Poptejte se po známých, jestli nějakého navštěvují a mají k němu důvěru.
Radím totiž z vlastní zkušenosti. Dcerka měla celkem vleklý atopáček, už jsme byli dost nešťastní. Kamarádka poradila kineziologa a ejhle, po MÝCH třech návštěvách malý atopák zmizel. Jen nesmí bejt doma \\\"husto\\\", to se pak začne drbat.
Každopádně držím palce, ať se vám situace uklidní. A pevné nervy přeju.
Iva

08. 06. 2015 - 21:23

wolfgirl: Díky za radu Jestli mi nepomůže doktorka číslo 4, tak určitě zkusím. Sice to slovo "kineziolog" slyším poprvé, ale na druhou stranu - všechno je jednou poprvé, no ne? A pak - zkusit se má všechno

---
wolfgirl.pise.cz

09. 06. 2015 - 07:15

epona: Zkuste odvar z řepíku (dá se koupit v lékárně jako sypaný čaj) - uvařte podle návodu a ještě teplý přikládejte na postižená místa - třeba prvně ty ruce. Nejlepší jsou zábaly na celou noc (skládaná vata napuštěná odvarem). Měla jsem šílené projevy alergie na rukách, doktoři také nepomohli, ale tohle zabralo v podstatě hned, ta úleva byla nepopsatelná. A pozor, řepík barví. Od té doby jsem už na kožní nemusela.... Snad Vám to také pomůže.

09. 06. 2015 - 23:18

iva: Však já do té doby neměla o kineziologii ani potuchy. Jako bytost založená víc materiálně než duchovně, měla jsem za to, že to je něco společnýho s psama .
Není dobrý kineziolog je půl psychologa a půl šamana. Můj manžel o něm hovoří jako o šarlatánovi, ale že Johance pomohl je fakt celkem neoddiskutovatelny.
Ale asi bych napřed zkusila ten řepík, bude to levnější a dostupnější

13. 06. 2015 - 09:05

wolfgirl: Také mě první napadli psi, než jsem si uvědomila co za slovo to vlastně čtu Nicméně určitě to zkusím a časem se ozvu jak to dopadlo

---
wolfgirl.pise.cz

15. 06. 2015 - 19:56

iva: Držím palce