Článek Homosexuálové a společnost

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Homosexuálové a společnost

04. 08. 2015 - 21:45

márinka: Tak na tohle téma už jsem se jednou rozepsala, jestli najdu, hodim odkaz. Ono to totiž neni zdaleka jenom o tom, že mají taky city. No, to je jasný, ale o spoustě jiných věcí. A v dnešní době si už snad nikdo (krom nějakejch hodně postarších a neinformovanejch lidí) nemyslí, že by homosexuálové(a lesbičky) byli úchyláci. Tohle asi nebude ten důvod, proč jim tu adopci u nás nepřejí. ..V podstatě by mě docela zajímalo, co na to ty děti, zda by to vůbec třeba chtěly?

07. 08. 2015 - 19:41

wolfgirl: Tak když v tom to dítko bude vyrůstat od miminka, tak mu to nepříjde. A pak - mě se taky nikdo neptal jestli chcu fotra vypočítavého hajzla a mám ho. Vsadím se, že oni by se k dětem chovali stokrát líp. Možná proto, že by jejich prcek byl "vymodlený"..?

---
wolfgirl.pise.cz

17. 08. 2015 - 23:52

marinka: Tak dítku asi ne, ale ono časem neude žít jen v rodině, je tu školka, kamarádi atd....a Ti už tam už to dítě prostě pocítí.

No já bych se u nás spíš bála, aby to zastánci lidských práv nepřeháněli a nebojovali za to, aby při adopcích dávali homosexuálním párům děti přednostně, protože oni je fakt mít nemůžou a ani uměle to nepůjde. To sice ne, aspoň né spolu, ale můžou to být zrovna tak vypočítaví hajzlíci.
Homosexualita je vrozená, to víme, tak si říkám, že když teda příroda chtěla tohle, tak jim ty děti asi neplánovala. Ale to už je osobní názor.
Netvrdím, že by se nepostarali, to asi jo, ale ono to není jen o tom se postarat.Pocity dětí, které takové rodiče mají, mužský a ženský faktor (vím, může být jakýkoliv, ale máma s tátou jsou prostě nenahraditelní, bohužel v nejedné rodině dnes jeden či druhý schází).

---
marinka.pise.cz

18. 08. 2015 - 09:42

wolfgirl: Pravda, že by toho mohi začít využívat jak většina našich "nepřizpůsobivých" spoluobčanů. Já jsem jiný-já mám přednost. Ale tak to už snad bude záležet na rozumu a uvažovaní úřadů. Ani některí hetero-páry mít mimčo prostě nemůžou žádným způsobem ať se děje co se děje...
Ale nesouhlasím s tím, že je homosexualita vrozená. Totiž když se lesbičce narodí dítko, tak nebude zákonitě taky homo... Vrozenou může mít člověk vadu, nemoc ale ne orientaci. Možnás to akorát špatně napsala, ale "vymlouvat se" na to, že jsem na kluky, protože moje maminka je lesbička (z pohledu chlapa) mě příjde fakt jako velký úlet.

---
wolfgirl.pise.cz

18. 08. 2015 - 11:21

márinka: Vrozená myslím tak, že se s tím narodíš. A to můžeš jak homosexuálovi (lesbičce) tak heterosexuálovi...Jo, asi jsem to měla napsat jasněji.Orientace je totiž daná a nikdo s tím nic moc nenadělá (snad leda krom přetvářky, což je blbě!).

18. 08. 2015 - 17:59

márinka: Asi se nám popletly pojmy vrozená a dědičná, což není to samé!!!!! Dědičná není, ale vrozená ano!

18. 08. 2015 - 17:59

wolfgirl: To je pravda.. Jednou jsem se dívala na dokument o těhotenství z pohledu toho plodu, embria atd. a říkali, že už při dělení těch buněk na začátku se zapisuje, zda ten člověk bude mít třeba rakovinu, hnědé oči a tak a mimo jiné tam bylo zmíněné právě i to, jestli bude hetero nebo homo. Protože je to podle poměru chromozonů... Celkem zajímavý dokument.

---
wolfgirl.pise.cz