Článek Na co máte cyklostezku?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na co máte cyklostezku?

21. 11. 2014 - 21:48

untitled: V první polovině jsem si říkala: "Aha, další osoba, která miluje důchodce!" Ale potom jsi to trochu rozvedla a to mě potešilo.
Jako bývalý zažraný cyklista musím říct, že se mi nejednou stalo, že šla dokonce i celá rodinka roztažená přes cyklostezku a kolikrát jsem musela i zastavit - ne jen zpomalit - abych neporazila nějaké dítě. No a když je to ještě k tomu rodinka milovaných romských spoluobčanů, tak nejenže musím uhnout tak, že malém sjedu do příkopu, ale ještě poslouchat, jak jeden malý fracek říká druhému: "Hoď tý kun... kámen do kola." A jednou mi jakýsi starý pán vynadal, že jedu po cyklostezce moc rychle. Co tam on se svou šněčí chůzí dělal, to jsem dodnes nezjistila... Takže tenhle problém je na obou stranách.
K tomu poslednímu: To je hodně nebezpečné, protože už se mi stalo, že mi jeden řidič zastavil a já šla a kdybych nedávala pozor, smetl by mě řidič z vedlejšího pruhu, kterého ani nenapadlo, že když nějaké auto zastaví před přechodem, zřejmě někoho pouští... Demence.
Jinak koukám, že jsem tě nepřivítala, tak tedy vítej a doufám, že se ti tu bude líbit.

---
untitled.pise.cz

22. 11. 2014 - 12:38

tlapka: Je to o lidech. Sebevrah může být na kole i v autě, tím, že změní prostředek, se jeho jednání moc nezmění.
Specialitou jsou v našem okrese dvě města. Spíš město a dědina, abychom byli přesní. Každý rok tam někoho přejedou nebo minimálně zkolabuje doprava. Mamka vzpomíná, že jednou tam jel na kole chlap, nohu od kolene dolů obvázanou, šlapal vlastně jen tou druhou a berle měl skříplé v podpaží. Snad týden pak četla černou kroniku, protože nevěřila, že se mohl ve zdraví dostat do cíle.

---
tlapka.pise.cz

22. 11. 2014 - 18:42

wolfgirl: To mě připomíná slunce seno. Jak ta babka utíkala se zlomenou nohou za vlakem

---
wolfgirl.pise.cz