IS se rozjíždí

14. listopad 2015 | 19.50 |

Jenom dneska vlezu na fb zjistit, co je nového, už vidím, jak si každý druhý změní profilofku, aby uctil oběti... Jo, fajn, je to hezký... Ale na druhou stranu kdyby neblyi debilové a ty IS lidi si tam nepustili, tak se nic z toho nestane. Žádné dva útoky během chvilky, žádné oběti, klid. Alespoň relativní. Neříkám, je to smutné, to jo, ale abych kvůli jejich blbosti, byť obyčejný člověk za to nemůže, uctívala oběti, za které si můžou sami, tak to teda sorry.

A pak - na co to vlastně bude? Co změna profilovky, to tisícovka pro každou oběť? Leda prd. Je to prostě "trend" který těží z cizího neštěstí. To, že si člověk změní profilovku jim nijak nepomůže. V první řadě by se měli zamyslet, proč se to stalo. A ne, že my budeme uctívat francii jenom proto, že jejich vláda je podle všeho ještě blbější jak ta naše. Ať je obratem pošlou zpátky a bude klid.

To bych udělala všude. U nás také. Na co je držet někde v bytovce pro uprchlíky, bo jak se tomu vlastně říká? Na co je nechat držet pofidérní hladovku, po které mají plné břicha? Na co se tu s nima rozčilovat a bát se, že vybuchne i čr? Tak se vyserte na nějakou německou krávu a pošlete je zpátky. Vždyť oni velice tvrdí jak utíkají do bezpečí a kdesi cosi, ale ničeho si neváží. Vždyť to je pomalu horší, jak cigáni a že mám ty "čistokrevné" fakt v lásce teda.

Všechno, co jsme mohli posrat se slavným IS se posralo. Teď aby se člověk bál jít do obchodu. Protože co se stane? Když už se to stalo ve francii, stane se to také jinde. Stane se to v německu, v česku, v anglii.... A teď mám jako přemýšlet na dětmi? Přemýšlet můžu, ale vzhledem k tomu, že všechno jede pořádným fofrem do hajzlu, tak si o dětech můžu nechat jenom zdát. Protože je nechci přivést do světa, kde se člověk musí bát (s nadsázkou) i tmavších sousedů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: IS se rozjíždí tlapka 15. 11. 2015 - 15:01
RE: IS se rozjíždí wolfgirl 15. 11. 2015 - 18:17
RE: IS se rozjíždí márinka 16. 11. 2015 - 23:18