Článek IS se rozjíždí

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: IS se rozjíždí

15. 11. 2015 - 15:01

tlapka: Souhlasím s tím, že je třeba konečně udělat něco efektivního. Ale hlavním viníkem jsou přece jen teroristé. Že nemají ztíženou situaci chyba je, ale pořád si za to nemůžeme tak úplně sami.
A s těmi profilovkami a statusy... já se k tomu nepřipojím, protože v tom nevidím smysl. Ale chápu, že pro mnohé je to cesta, jak dát najevo nějakou solidaritu. Já jsem to udělala neveřejně, prostě jsem si k učení zapálila svíčku. Nepomůže to, ale ne každý má ve své moci něco takového změnit, ale chce udělat aspoň nějaké gesto. Něco jako když si zlomí někdo nohu - není vděčný jenom doktorům, co mu to zasádrují, ale ocení i přátele, kteří za ním přijdou nebo mu donesou knížky, ať se nenudí.

---
tlapka.pise.cz

15. 11. 2015 - 18:17

wolfgirl: Dík za koment... a hlavně žes mě rovnou neukřižovala

---
wolfgirl.pise.cz

16. 11. 2015 - 23:18

márinka: Už jsem to dneska psala jinde. Ta změna profilovky mi přijde prostě něco jako: \"podívej se, jak jsem hodnej, citlivej a jak děsně mi to neni jedno (netvrdím tím, že to tak nemůže být)! (Proto jsem takovej pašák, že si změním profilovku pomocí aplikace, ehm, no tak nic, proč vlastně ne, když to někomu psychicky pomůže?). Ano, je mi těch lidí líto, stejně jako jiných, co umřeli při obdobných výstupech střílejících či vybuchujících šílenců, ale tohle jim (a nakonec ani mýmu pocitu ze sebe) moc nepomůže. No nic, profilovky už řešit nebudem. A uprchlíci se, dle mého teda, musej prostě děsně moc dobře třídit a vybírat (navzdory různému remcání kdekoho, že to nejde) než se vypustěj do světa. Nakonec to prověřování(byť to tak třeba nevypadá a trvá to(prý teda)) je i pro jejich dobro, když sem utíkaj přesně před tím, čemu mi se tím prověřováním snažíme zamezit...No a pokud se jim to nelíbí a chtěj to jinak, tak holt bohužel, ale u nás to jinak nepůjde, mějte se pěkně!
Situace vyžaduje řešení, rychlé a efektivní...s tím naprosto souhlasím, jen si to nějak neumím (a možná ani nechci) moc představit!