Článek Fobie, fobie, fobie...

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Fobie, fobie, fobie...

06. 04. 2016 - 19:09

rebarbora: Naprosto ti rozumím, taky mám z pavouků hrůzu Sice nevím, jestli až tak strašnou jako ty, ale dost velkou. Nedokážu je zabít a když vím, že ta mrška někde je, nejsem v klidu, dokud se dané místo "nevyčistí" (rozuměj: pavouk se nevyhodí, kam patří) a i potom kolem toho místa chodím ostražitě, jestli se náhodou nevrátil nebo se nevynořil další. Naštěstí bydlím ve městě, takže takovýchhle setkání moc nebývá. Ale kdybych se ocitla ve tvé situaci, taky bych rozhodně chodila delší cestou po silnici, než po cestě křižované pavouky Vlastně jsem na tom možná hůř než ty, protože já bych ztuhla a následně zdrhla už po několika (myslím, že by mi stačilo tak trojí čtvero přeběhnutí a bylo by vymalováno) incidentech a rozhodně bych do práce nedorazila včas, protože bych se vracela na silnici a šlapala delší cestou Nebo bych možná naopak dorazila mnohem dřív, protože bych to vzala poklusem Jediný rozdíl mezi námi je asi v tom, že si to tak neberu - prostě mám strach z pavouků, tak se jim vyhnu a víc to neřeším, nepřipadalo by mi divné chodit kvůli tomu do práce delší (ale pro mě pohodlnější) cestou I když je fakt, že třeba kolegům z práce bych se tím nechlubila

---
rebarbora.pise.cz

07. 04. 2016 - 16:37

wolfgirl: Díky za koment Už se vidím, jak dobrovolně vstávám na ranní místo v 5:15 už po půl5

---
wolfgirl.pise.cz

08. 04. 2016 - 14:54

hroznetajne: Pavouci mi extra nevadili do té doby, co jsem spatřila takového toho hooodně chlupatého s velikýma nohama a ohroomným tělem u nás doma ve vaně. Sekáči a malinkatí pavouci mi nevadí, ale jakmile to má veliký chlupatý tělo, už se mi to nelíbí.

Určitě nejsi jediná, co se bojí pavouků, moje babička má příšernou fobii z hadů, vidí ho v televizi a už zavírá děsem oči. Nechápu lidi, co to doma dobrovolně chovají (hady a pavouky...)

---
hroznetajne.pise.cz

08. 04. 2016 - 15:05

wolfgirl: My sme hada měli a chtěla bych párek štírů (rozuměj dva, ne pár jako pár). Běhala sem po poli a chytala chrousty pro slepice, na ruce sem měla roháča.... hmyz, hmyz, hmyz... ale pavouci prostě není hmyz - to je zbytečnost.

---
wolfgirl.pise.cz

08. 04. 2016 - 15:09

hroznetajne: Fuj chrousti jak večer nalétávají do vlasů a bzučí jako malé helikoptéry . Tak to ne-e .

---
hroznetajne.pise.cz