Článek Nezvaný host na svatbě?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nezvaný host na svatbě?

19. 01. 2017 - 11:50

iva: Ty jsi ale ťunťa, viď? Proč bysme tě křižovaly? Pardon, křižovali, Mečoun nejspíš taky načuhuje
Nejsi první, ani poslední, kdo tohle řeší.
Důležité je, že jde o TVOJÍ svatbu (no a taky tak trochu "V"ho svatbu, ale ruku na srdce, o nevěstu jde v první řadě ) a tudíž máš opravdu svaté právo rozhodnout se, kdo jo a kdo ne.
Co už zbyde jiného, když chceš babi říct zavčasu, než sdělit jí datum, ale trošku si upravit čas a místo. Jen pro případ, že by nepochopila větu: "Babi, ale tátu tam nechci!!!"
Důvody, proč ho tam nechceš, úplně chápu. Taky bych ho tam nechtěla.

19. 01. 2017 - 12:08

wolfgirl: Tak tos uhodla.. taková věta by byla uplně bezpředmětná protože přes argument "ale je to tvůj taťka" vlak nejede Jinak dík za pochopení

---
wolfgirl.pise.cz

19. 01. 2017 - 12:46

barjoha: Argumenty, pře které nejede vlak, znám ze své první svatby. Koho bych na ní chtěla či nechtěla bylo zcela bezpředmětné
Druhou jsem nahlásila 5 dní předem a byl klid

---
barjoha.pise.cz

19. 01. 2017 - 14:16

wolfgirl: Vidíš, to je nápad.. ten týden by mohl vyjít

---
wolfgirl.pise.cz

19. 01. 2017 - 18:36

wien n: Ja bych nepozvala nikoho ze svy rodiny, tak nevim, proc Te odsuzovat. Jako fakt, babicce rekni kdy, nemusi vedet kde, stejne by ji nekdo musel vyzvednout, ne?

19. 01. 2017 - 19:00

wolfgirl: Tak, tak.. určitě by se pro ni dojelo, vzhledem k tomu, jak na tom je

---
wolfgirl.pise.cz

19. 01. 2017 - 20:54

atraktivnistrasilka: Já Tě naprosto chápu. Se svým otcem sice vycházím vcelku dobře, ale ta jeho je hrozná, dělá jak mě nemá ráda a za rohem má řeči. Jestli něco nesnesu, tak je to faleš. Na svatbě bych jí nechtěla, což by ale znamenalo, že by tam na truc nešel ani otec. A nejhorší na tom je, že by mě to za takových podmínek ani tolik nemrzelo.
Souhlasím s holkama. Je to Tvoje svatba, Ty si určíš kdo ano a kdo ne. Nikdo nemá právo Tě odsuzovat.
Jinak, také bych babičce nesdělovala místo a čas konání. Takže i kdyby se to otec od babičky třeba tři nebo čtyři dny předem dozvěděl, stejně by neměl čas pořádně konat.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

20. 01. 2017 - 09:41

wolfgirl: Lidičky jste perfektní... fakt sem se tentokrát reakcí bála, protože přece jenom je to trošku iné kafé tento článek. Děkuji za určitý druh podpory a hlavně pochopení Jste fajn

---
wolfgirl.pise.cz

20. 01. 2017 - 11:22

chaostheory®pismenkuje.cz: Je to tvoje svatba, usporadej si ji podle sebe. Odjedte pryc a nikomu nic nereknete, pozvi pet lidi nebo 500, toho ano a toho ne. Je to na tobe a na ostani kasli.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

20. 01. 2017 - 12:18

tlapka: Tohle jsou chvíle, kdy jsem možná i ráda, že se na mě otec vykašlal absolutně. V životě jsem s ním nemluvila, neviděla ho, nezajímá se o mě, ví bůh, jestli si na mě vůbec někdy vzpomene, že existuju.
Ne, vážně. Zkus si to přečíst nezaujatýma očima. Co víc bys ještě chtěla udělat? A co udělal on? Ocenil by to vůbec? Vždyť je to tvoje svatba, kolikrát se hodláš vdávat, že bys mohla takhle cílevědomě zvyšovat riziko, že si to neužiješ?
S babičkou mě napadlo přesně to samé, co píšou už ostatní - říct datum, ale ne místo, vždyť ji někdo vyzvedne. Pokud by byly obavy, že by tam daný den počkal, nešlo by vzít babičku na den předem k sobě nebo k jiným příbuzným?
Třeba se chytne za nos a stihne v budoucnu aspoň ségřinu svatbu, pokud už to taky není naprosto nenávratně zničené...

---
tlapka.pise.cz

20. 01. 2017 - 13:02

wolfgirl: To s tou babičkou určitě ne.. ta by nikam na noc nešla. Na vánoce jsme ji chtěli k sobě na pár hodin že pokecá s babičkou V a nechtěla. Mě je jasný, že na tu svtbu nebude chtět jít a nezazlívám jí to. nic nevidí asi rok, takže by z toho prd měla a tak. Takže by se vlastně nestalo nic,když jí to řeknu den předem, ale prostě jí chcu dat vědět, že se tam s ní počítá. Že budem rádi, když se náhodou rozhodne přijít taky...

---
wolfgirl.pise.cz